Neurorehabilitace v centru Adeli

České Budějovíce / Sbírku organizuje Galina Okuněva zc.manzes@leinadiketjov

{}
0 %

Neurorehabilitace v centru Adeli

Vybráno 192 831 Kč z 260 000 Kč
Zbývá 72 dnů
74 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 27. prosince 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem šťastná maminka samoživitelka, která má hezkou, ale velice náročnou misi a tou je vychovávat dítě se zdravotním postižením.

Můj syn Daniel se narodil komplikovaným porodem s přidušením a následně mu byla od lékařů diagnostikována dětská mozková obrna. S tímto těžkým postižením a jasným verdiktem byla velmi malá šance, že bude někdy chodit, ale i sedět.

Nechtěla jsem to však vzdát a zdravý pohled Daniela mi dodal naději bojovat. S podporou nejrůznějších nadačních fondů se stal zázrak a z těžce ležícího pacienta se stal chlapec, který dokáže udělat kroky s oporou. Pořád ale nemá rovnováhu a balanc pro kvalitní a samostatnou chůzi.

Výtěžek sbírky půjde na neurorehabilitační pobyt v Centru Adeli, který Danielovi pomůže na jeho cestě se jednou samostatně pohybovat.

Již několikrát jsme Rehabilitační centrum Adeli na Slovensku navštívili a z vlastních zkušenosti můžu říct, že se jedná o jedno z nejlepších center ve střední Evropě. Množství a kvalita terapií, které toto centrum nabízí je až neuvěřitelné. Dělají opravdu velké zázraky i ve zdánlivě beznadějných případech, jako jsme byli i my.

Vybudovala jsem synkovi příjemné zázemí. Dala jsem mu hodně lásky a moc ráda bych mu dopřála radost z chůze. Jsem naprosto přesvědčená, že bude sám ne jenom chodit, ale i běhat. Bohužel bez vaší pomoci to sama nezvládnu, a proto vás moc prosím o pomoc.

Halina - maminka Daniela 

Sbírku již podpořilo 6 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

190 000 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Hodně zdraví, ať se vam to podaři aby Daník mohl lepe chodit a mít z toho radost 😘“
500 Kč — Slavka před 3 týdny

„Je úžasné, co se podařilo Danielovi již díky neurorehabilitacím dosáhnout. Přeji Vám, abyste vybrali dostatek peněz a Daniel mohl mít další terapii. Bůh žehnej“
525 Kč — Barča před 3 týdny

777 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

Další běžící sbírky

Kmenové buňky pro babičku a maminku Marii
55 %

Kmenové buňky pro babičku a maminku Marii

Pomůžeme Mírovi vyhrát boj s rakovinou
104 %

Pomůžeme Mírovi vyhrát boj s rakovinou

Lindušce na logopedickou péči a další rehabilitace
31 %

Lindušce na logopedickou péči a další rehabilitace