Lyžujeme a handicap pro nás není překážkou

Celá ČR / Sbírku organizuje Organizace nevidomých z.s.

Lyžujeme a handicap pro nás není překážkou

0 %

Vybráno 4 552 Kč z 160 000 Kč
Zbývá -1152 dnů
Sbírka byla ukončena 22. února 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jsme nezisková organizace poskytující sociální služby osobám nevidomým a těžce zrakově postiženým, s kombinovaným postižením, seniorům a také rodinám s dětmi se zdravotním postižením v celé ČR.

Poskytujeme sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením. V rámci naší služby jsme připravili projekt „Lyžujeme a handicap pro nás není překážkou“.

Cílem projektu je zakoupit lyžařské vybavení, které umožňuje hendikepovaným užít si zimních sportů naplno. Pomocí speciálního zařízení budou moci lyžovat s vyškoleným instruktorem-asistentem.

Tohoto asistenta máme již vyškoleného s více než 2roční praxí. Toto speciální lyžařské zařízení se jmenuje Biski a je vhodné pro osoby s postižením, které potřebují aktivní pomoc lyžařského instruktora/asistenta. Zařízení máme otestované v areálech na Vysočině, v Jeseníkách, na Sněžce a splňuje všechny požadavky pro bezpečný a snadný provoz a vyhovuje i pro všechny věkové kategorie.

Děkujeme za Váš zájem a případnou podporu.

Správní rada Organizace nevidomých z.s.

Poděkování

23. 02. 2021

Děkujeme všem kteří nás podpořili, za penízky koupíme příslušenství k Bisky. Věříme, že se situace Covidová utiší a budeme moci lyžovat na našich svazích. Hodně zdraví a lásky přejí nevidomí z Organizace nevidomých z.s.

Sbírku již podpořilo 8 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Uzijte si lyzovani - snih, rychlost, zima, slunce - vsechno najednou!2“
121 Kč — Ondra před 3 lety

777 Kč — Jindřiška před 3 lety

„Nezáleží na tom, kolik toho máme, ale jak to užíváme. Na konci života budeš litovat jen toho, co jsi neudělal a při tom jsi mohl.“
1 991 Kč — Jan Kymla před 3 lety

„Držíme prsty nech sa projekt vydarí ;)“
1 221 Kč — Jana Dohnalová a Štefan Palčovič před 3 lety

„👍👏“
121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety