Když jsou princezny nemocné ...

Hradec Králové / Sbírku organizuje Andrea Rouskova

{}

Když jsou princezny nemocné ...

0 %

Vybráno 72 788 Kč z 60 000 Kč
Zbývá -1469 dnů
Sbírka byla ukončena 06. dubna 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

S manželem jsme vždycky chtěli velkou rodinu. Narodily se nám tři holčičky. Až do loňského roku bylo vše tak, jak má být…V květnu 2019 byla naší čtyřleté Pátě diagnostikována akutní leukémie, přidalo se těžké astma. Strávily jsme několik týdnů na kyslíku v Nemocnici v Motole.

Zdravotní stav dcerky je stále nestabilní v akutní fázi. Léčba standardně nezabírá a vzhledem ke špatné imunitě trpí horečkami a opakovanými záněty průdušek, užívá antidepresiva. S dcerkou jsme dlouhodobě hospitalizovány v nemocnici a o další dvě dcery se stará celodenně manžel.

V tomto těžkém období přišla další rána. Nejstarší šestileté Natálce byly zjištěny novotvary v nožičce, bude se muset podrobit náročné operaci. Nejmladší dvouletá Valerie trpí onemocněním jater a před několika týdny jí byl diagnostikován autismus. Obě dcery navíc trpí psychickým odloučením...

Je pochopitelné, že nás péče o nemocné dcery stojí mnoho času i úsilí. Finance máme vzhledem k situaci velmi omezené. Rádi bychom tímto způsobem získali nezbytné prostředky na nákup léků nehrazených pojišťovnou, cystostatik, nízkobakteriální stravy a hygienických potřeb, které dcery nutně potřebují v souvislosti se svým zdravotním stavem.

Děkujeme Vám všem a držte nám palce. Ačkoliv občas docházejí síly, věřím, že to i s Vaší pomocí zvládneme!

Mamka Andrea

Pomáháme dál!

DÍKY obrovské podpoře dárců se podařilo vybrat za jeden víkend 30 tisíc korun! Tato částka uleví na 2,5 měsíce rodinnému rozpočtu. Mohou si díky ní dovolit nákup léků nehrazených pojišťovnou a dalších potřeb nezbytných pro správný průběh léčby.

Patrička se nyní vrátila domů z nemocnice, kde podstoupila odběr kostní dřeně. Kvůli oslabené imunitě musí dodržovat náročná pravidla hygieny a stravování. Jen nízkobakteriální strava pro holčičku stojí každý měsíc 10tisíc korun. Jídlo je speciálně upravené a musí být do 24 hodin spotřebované.

Princezny potřebují v této rizikové době dvojnásobnou pomoc. Cílová částka byla proto navýšena na 60 tisíc korun. Vybrané finance půjdou na nákup speciální stravy, plenek, prášku na praní nebo sanytolu na podlahu.

Poděkování ♡

16. 03. 2020

Ahoj,já nemám slov jak strašně moc Vám všem děkujeme za pomoc! Jste úžasny,skvělý ♡ :* 

Patricka jde zachvilku na sál na odběr kostní dřeně z hrudního koše,tak na ní prosím myslete ♡ 

Sbírku již podpořilo 124 dárců

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

2 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„za celou naší rodinu Vám držíme pěsti“
100 Kč — N+T+V+K+J před 4 lety

„Přeji Vaší rodině jen lepší zitřky. At Vám vaše holčičky dělají jen radost. Hodně síly,zdraví a štěstí.“
300 Kč — Coufal Miroslav Stochov před 4 lety

„Držíme palce“
5 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety