Začlenit se zpět mezi spolužáky

Plzeň / Sbírku organizuje Monika B.

{}

Začlenit se zpět mezi spolužáky

0 %

Vybráno 12 200 Kč z 12 000 Kč
Zbývá -511 dnů
Sbírka byla ukončena 20. února 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Tato mladá dívka, navštěvující 2.stupeň základní školy byla do nedávna šťastná, veselá a pohodová.. Poslední dobou se jí však úsměv z tváře začal vytrácet, až byla nutná její hospitalizace na psychiatrii. Pobyt zde by měl být ukončen do konce roku 2022.

Veliké přání této osudem zkoušené slečny je stejné jako většiny jejích vrstevníků. Chce vyrazit na týdenní lyžařský výcvik se svými spolužáky, kteří jí podporují a těší se na ni. Dívka je v kolektivu oblíbená, je tam spokojená, má spoustu přátel, kamarádů. Její maminka však nemá na zaplacení lyžařského výcviku dostatek financí.

Prosíme vás touto formou o pomoc s úhradou ubytování na horách, dopravy, permanentky, pronájmu lyžařského vybavení a základního oblečení na hory.

Dcera nemocné samoživitelky

Maminka je na péči o děvče sama již od těhotenství a spolu s podporou nejbližší rodiny vždy péči zvládala i přes to, že bydlí v pronájmu. Od minulého roku je však v pracovní neschopnosti – maminka má sama psychické problémy, navíc prodělala v minulém roce embolii, v rukou má zpřetrhané vazy, čímž má omezenou hybnost v rukou.

Tato neuvěřitelně silná maminka spolupracuje s organizací Ledovec a samozřejmě bude aktivně usilovat o návrat do práce, až se její zdravotní stav vylepší. Dlouhodobou nemocí se ovšem finanční situace rodiny výrazně zhoršila a momentálně není možné, aby maminka mohla výlohy spojené s lyžařským výcvikem sama uhradit. Pojďme její dceru podpořit, aby mohla se svými spolužáky projít lyžařským výcvikem, ze kterého má nejeden z nás celoživotně nezapomenutelné zážitky.

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Přejeme krásný pobyt s kamarády :-)“
12 000 Kč — Soňa před 2 lety