Vyšleme členy IZS ČR na mezinárodní pokojný pochod za naše svobody v Paříži

Česká republika / Sbírku organizuje Základní organizace Odborové organizace Pro Libertate - KŘP Středočeského kraje

{}
0 %

Vyšleme členy IZS ČR na mezinárodní pokojný pochod za naše svobody v Paříži

Vybráno 49 570 Kč z 120 000 Kč
Zbývá -502 dnů
41 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 15. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Policisté sdružení v paralelních odborech ProLibertate se stali součástí mezinárodního uskupení policistů z evropských zemí, kteří nesouhlasí s narativem většiny evropských států týkajícího se očkování, diskriminace, cenzury apod.

Toto uskupení vystupuje pod názvem „Police Pour La Vérité“ (Policie za pravdu) a stojí za vytvořením „Union for All People“ (Unie pro všechny lidi), která zastřešuje a propojuje profesní uskupení v celé Evropě, a vytváří prostředí pro vznik prosperující spravedlivé společnosti.

V zemích na západ od nás je situace stále ještě pro členy IZS dost náročná. Je vyvíjen tlak na očkování, mnoho policistů a hasičů, kteří proti tomu vystoupili, bylo postaveno mimo službu.

Abychom poslali vzkaz do všech zemí, že jsme jednotní a podporujeme se navzájem, a že jsou ve všech zemích policisté a další členové kritické infrastruktury, kteří podporují svobodu a jsou na straně lidu, vypravíme zástupce IZS ČR (policisty, hasiče, městské policisty), aby stáli po boku svých evropských kolegů v pokojném pochodu za svobodu v Paříži, který se koná 2.4.2022.

Prostředky budou použity na naplnění výše popsaných cílů, které souvisí s posláním naší organizace. Finance nad rámec budou použity na chod Základní Odborové organizace ProLibertate PČR Středočeského kraje, která tento výjezd organizuje.

Posunutí termínu

02. 04. 2022

Vzhledem k tomu, že situace před prezidentskými volbami není konání demonstrace příznivá a vzhledem k tomu, že došlo k zatýkání některých kovidových aktivistů, včetně známé právničky a aktivistky Virginie de Araujo-Recchia, usnesla se unie, že konání demonstrace dne 2.4.2022 se ruší. O náhradním termínu se jedná.

Partneři sbírky 1

Karel Janeček - obecně

Patronem sbírky je matematik a vizionář Karel Janeček.

Sbírku již podpořilo 9 dárců

46 222 Kč — Karel Janeček před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Miroslav Pýcha před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Marek před 2 lety

252 Kč — Tomáš Vejtasa před 2 lety

373 Kč — Pavel Skalický před 2 lety

252 Kč — Jana Kinclová před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety