Vyšleme členy IZS ČR na mezinárodní pokojný pochod za naše svobody v Paříži

Česká republika / Organizer: Základní organizace Odborové organizace Pro Libertate - KŘP Středočeského kraje zc.liamtoh@jmt

{}
0 %

Vyšleme členy IZS ČR na mezinárodní pokojný pochod za naše svobody v Paříži

Amount raised 49 570 Kč of 120 000 Kč goal
Left -792 days
41 % z původního cíle
The campaign has ended 15. May 2022

Help by sharing

Policisté sdružení v paralelních odborech ProLibertate se stali součástí mezinárodního uskupení policistů z evropských zemí, kteří nesouhlasí s narativem většiny evropských států týkajícího se očkování, diskriminace, cenzury apod. Toto uskupení vystupuje pod názvem "Police Pour La Vérité" (Policie za pravdu) a stojí za vytvořením "Union for All People" (Unie pro všechny lidi), která zastřešuje a propojuje profesní uskupení v celé Evropě, a vytváří prostředí pro vznik prosperující spravedlivé společnosti. V zemích na západ od nás je situace stále ještě pro členy IZS dost náročná. Je vyvíjen tlak na očkování, mnoho policistů a hasičů, kteří proti tomu vystoupili, bylo postaveno mimo službu. Abychom poslali vzkaz do všech zemí, že jsme jednotní a podporujeme se navzájem, a že jsou ve všech zemích policisté a další členové kritické infrastruktury, kteří podporují svobodu a jsou na straně lidu, vypravíme zástupce IZS ČR (policisty, hasiče, městské policisty), aby stáli po boku svých evropských kolegů v pokojném pochodu za svobodu v Paříži, který se koná 2.4.2022. Vybraná částka bude použita na hrazení mezinárodní dopravy a poplatků s tím spojených. Pokud se vybere více, než bude potřeba pro hrazení nákladů na cestu, budou prostředky použity na chod Základní Odborové organizace ProLibertate PČR Středočeského kraje, která tento výjezd organizuje.

Posunutí termínu

02. 04. 2022

Vzhledem k tomu, že situace před prezidentskými volbami není konání demonstrace příznivá a vzhledem k tomu, že došlo k zatýkání některých kovidových aktivistů, včetně známé právničky a aktivistky Virginie de Araujo-Recchia, usnesla se unie, že konání demonstrace dne 2.4.2022 se ruší. O náhradním termínu se jedná.

Patrons 1

Karel Janeček - obecně

Patronem sbírky je matematik a vizionář Karel Janeček.

9 donations

46 222 Kč — Karel Janeček 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Miroslav Pýcha 2 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Marek 2 years ago

252 Kč — Tomáš Vejtasa 2 years ago

373 Kč — Pavel Skalický 2 years ago

252 Kč — Jana Kinclová 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago