Transportní fáro pro Ghosťáky

Ústí nad Labem / Sbírku organizuje Spolek A.S. Ghost Czech Force

{}

Transportní fáro pro Ghosťáky

0 %

Vybráno 0 Kč z 90 000 Kč
Zbývá -298 dnů
Sbírka byla ukončena 21. srpna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme vojenský spolek A.S. Ghost Czech Force z Ústí nad Labem založený v roce 2016.

Spolek se zabývá vojenskou tematikou, zaměřuje se na doprovodné a charitativní programy pro děti, hendikepované i znevýhodněné děti.

Většinu akcí, které pořádáme, máme bez jakékoliv odměny pro náš spolek, a tak materiál, stanoviště, personál i benzín jdou z našich osobních kapes a doposud jsme nečerpaly dotace a ani sponzorské dary.

Jak sbírka pomůže?

Snažíme se dětem připravovat plno nových atrakcí, které jsou zaměřené na pohybové, topografické a zdravotnické aktivity. Dětem se snažíme předávat zážitkovým stylem potřebné dovednosti a vědomosti, které mohou použít v reálném životě.

Abychom mohli za dětmi jezdit i nadále, potřebujeme pořádné auto.

V současné době se mačkáme v jednom malém autě a v druhém je šofér a všechny pomůcky, které na akci potřebujeme jako třeba: zdravotnický materiál, překážková dráha, malování a hry pro děti.

V současnosti nám odešlo auto, které jsme na přepravu používaly, a tak je tímto ohrožen celý program na tento rok.

Prostředky, které věřím, že takto získáme, použijeme na starší auto, které zvládne posádku i materiál potřebný k našemu provozu. Naší vizí je transporter, nebo tomu podobné auto.

Zaměřujeme se na doprovázení různých akcí pro děti jako jsou například dětské domovy, charitativní akce nebo třeba zážitkové akce. Od roku 2016, kdy jsme vzniky, jsme hlavní doménou na charitativním běhu Upřímné srdce, dále pak zajišťujeme doprovodný program na Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů. Dalšími akcemi jsou například Kamion fest, Dětské dny pro děti v Ústeckém dopravním podniku, v Obci Hunťířov a od roku 2021 pořádáme Ghrinch Tour.

Pevně věřím, že se mezi vámi najdou tací, kteří nám pomohou a my budeme moc dál dělat dětem úsměvy na rtech z absolvování našich her a překážek.

Děkujeme.