Společně pro Davídka: Pomozte rodině s těžce postiženým dítětem

Opava / Sbírku organizuje Patricie Olahová

{}

Společně pro Davídka: Pomozte rodině s těžce postiženým dítětem

0 %

Vybráno 0 Kč z 100 000 Kč
Zbývá 73 dnů
Sbírka byla ukončena 02. září 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Když byly Davídkovi 3 roky, tak mu byla zjištěna mozková obrna, máme přiznanou potřebnost péče nejvyššího stupně. Davídek nosí ortézy na nohách na den i noc, nejspíš ho čeká operace a máme zakoupený i automobil, aby se mohl dostavovat k doktorům 100 km od bydliště, bohužel se ale auto, které máme, rozbilo a půl roku je momentálně nepojízdné. Nejspíš odešel motor, ten se pohybuje okolo 100 000 Kč, což jsou finance, které jsou pro nás bohužel nedosažitelné, přítel sice pracuje, ale máme vysoký nájem. Tím, že má syn problém s chozením, je pro nás automobil nezbytnou pomůckou. Syn je i hodně náladový, takže cesta vlakem by byla moc náročná, je celodenně na plenách, sám se nenají, neobleče a jak roste a sílí je to čím dál tím všechno víc náročné. Letos bude mít 5 let.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky bude použit na celkovou opravu auta, rehabilitační pomůcky, hračky a speciální boty, do kterých se mu vejdou ortézy.

Jsme 4členná rodina, bydlíme v Opavě a Davídek má ještě bráchu Samuelka. Davídek, potřebuje celodenní péči, chodí na rehabilitace a do školky ho zatím nevzali, protože nesnese děti. Kvůli jeho prudkým záchvatům, kdy je nebezpečný i sám sobě bere prášky na zklidnění.

Budeme vám moc vděční za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.