Společně pro Davídka: Pomozte rodině s těžce postiženým dítětem

Opava / Organizer: Patricie Olahová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Společně pro Davídka: Pomozte rodině s těžce postiženým dítětem

Amount raised 0 Kč of 100 000 Kč goal
Left 42 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 02. September 2024

Help by sharing

Když byly Davídkovi 3 roky, tak mu byla zjištěna mozková obrna, máme přiznanou potřebnost péče nejvyššího stupně. Davídek nosí ortézy na nohách na den i noc, nejspíš ho čeká operace a máme zakoupený i automobil, aby se mohl dostavovat k doktorům 100 km od bydliště, bohužel se ale auto, které máme, rozbilo a půl roku je momentálně nepojízdné. Nejspíš odešel motor, ten se pohybuje okolo 100 000 Kč, což jsou finance, které jsou pro nás bohužel nedosažitelné, přítel sice pracuje, ale máme vysoký nájem. Tím, že má syn problém s chozením, je pro nás automobil nezbytnou pomůckou. Syn je i hodně náladový, takže cesta vlakem by byla moc náročná, je celodenně na plenách, sám se nenají, neobleče a jak roste a sílí je to čím dál tím všechno víc náročné. Letos bude mít 5 let.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky bude použit na celkovou opravu auta, rehabilitační pomůcky, hračky a speciální boty, do kterých se mu vejdou ortézy.

Jsme 4členná rodina, bydlíme v Opavě a Davídek má ještě bráchu Samuelka. Davídek, potřebuje celodenní péči, chodí na rehabilitace a do školky ho zatím nevzali, protože nesnese děti. Kvůli jeho prudkým záchvatům, kdy je nebezpečný i sám sobě bere prášky na zklidnění.

Budeme vám moc vděční za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.