Samoživitelka Aneta prosí o pomoc pro své děti

Tábor / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Samoživitelka Aneta prosí o pomoc pro své děti

0 %

Vybráno 16 643 Kč z 12 000 Kč
Zbývá -880 dnů
Sbírka byla ukončena 16. února 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem maminka dvou dětí a jsem samoživitelka. Terezce je 6 let a mám ji ve střídavé péči. Danielkovi jsou 4 roky. Syna mám ve výhradní péči. Pracuji na HPP na pozici prodavačky, ale pobírám jen minimální mzdu, ze které je těžké našetřit finanční rezervu pro mé děti.

Situace je momentálně taková, že si Daneček rozbil brýle a nelze je již opravit. Do toho se nám rozbila bazarová lednička. Takovéto neočekávané výdaje jsou pro nás nyní bohužel velkou zátěží.

Pandemie spojená s onemocněním COVID-19 nás bohužel také dostihla a mých 18 dní na nemocenské výrazně ovlivnilo náš rozpočet. 
 

Danielek otce nemá ani uvedeného v rodném listě. Vztah, ve kterém jsem tenkrát byla, když jsem byla ještě s Danečkem těhotná, byl nešťastný. Musela jsem z něj utéct, jelikož jsem se necítila bezpečně. Na okamžik jsem skončila i na ulici, ale díky chráněnému bydlení se nám se synem podařilo už ujít pořádný kus cesty. Postavili jsme se na vlastní nohy a zajistila jsem nám krásný domov.

S dětmi jsme nikdy nebyli šťastnější, mé děti mají konečně hezký život. Mají školky, do kterých chodí rády a já mám zase stálou práci, se kterou jim mohu zajistit alespoň nějaké jistoty. Bohužel jen v situacích, jako je tato, si potřebujeme říct o pomoc. Budeme nesmírně vděční za jakoukoliv, která přijde.

Sbírku již podpořilo 6 dárců

3 877 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

141 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Ať se daří.“
11 627 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Drzim Vam palce!“
373 Kč — Lenka před 2 lety