Samostatný život pro Janičku

Turnov / Sbírku organizuje Silvie Hegerová

{}
0 %

Samostatný život pro Janičku

Vybráno 26 681 Kč z 64 900 Kč
Zbývá -459 dnů
41 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 15. prosince 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jana si i navzdory svým zdravotním problémům a částečné invaliditě dokázala užívat radostí běžného života. Často byla venku, občas nasedla na kolo a projížděla se po okolí a navštěvovala známé. I výlety jí bavily. 

Loni na podzim však bohužel nešťastně spadla a tím se jí obrátil život o 180 stupňů. Od té doby necítí dolní polovinu těla a je upoutána na invalidní vozík. Pár dní po návratu z nemocnice a rehabilitací prodělala mozkovou mrtvici a nyní bude opět v rehabilitačním ústavu.

Výtěžek sbírky bude použit na doplacení Janina invalidního vozíku, pořízení elektrického pohonu k vozíku a pro nezbytné úpravy, které Janě zajistí soběstačný pohyb po jejím domově.

Její nejbližší jí již zorganizovali rekonstrukci koupelny, výměnu dveří, instalaci nového bezúdržbového topení a další nezbytné úpravy, aby se mohla s vozíkem pohybovat alespoň v přízemí, ale na tyto důležité pomůcky už došly finance, protože náklady na rekonstrukci domu se vyšplhaly do statisíců korun. Proto Vás prosíme o pomoc, která poskytne Janě bezpečný bezbariérový domov.

Sbírku již podpořilo 41 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Drž se Jani..“
373 Kč — Tomáš před rokem

263 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Jani, přeji ti hodně sil a držím ti palce 🙂“
1 000 Kč — Jirka L. před rokem