Roman svůj boj s rakovinou nevzdává. Pomozme mu!

Jesenice / Sbírku organizuje Roman Čelikovský

{}
0 %

Roman svůj boj s rakovinou nevzdává. Pomozme mu!

Vybráno 260 510 Kč z 150 000 Kč
Zbývá -140 dnů
174 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 11. ledna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

V Roce 2021 jsem podstoupil 9 cyklů chemoterapie na léčbu nádoru – rhabdomysarcomu. Chemoterapie mi pomohla, ale nebyla tak silná, aby zabila všechny nádorové buňky a nádor se mi vrátil a metastázoval do plic, pravé paže a pravé hrudní stěny. Podstoupil jsem další chemoterapii, která zabrala jenom na chvíli, a potom přestala být účinná. Rozhodl jsem se, že zkusím oslovit nemocnice v zahraničí a najít léčbu vhodnou pro můj typ onemocnění.

V Americe jsem našel jedno z nejlepších středisek zabývající se léčbou rakoviny všech druhů. Nemocnice se jmenuje The University of Texas MD Anderson Cancer Center.

Po konzultaci s lékaři mi bylo řečeno, že mají účinné léky a chemoterapii proti tomuto druhu onemocnění.

Jsem s nimi v kontaktu a zdárně probíhají jednání o případné léčbě a aplikaci na můj stav. Bohužel mi ale nemohli sdělit částku léčby chemoterapií a chirurgického zákroku. Částku, léčbu a všechny léčebné postupy, které by mi mohli nabídnout mi můžou pouze sdělit po osobní konzultaci u nich v nemocnici v USA.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky mi umožní uskutečnit konzultaci v USA. Finance půjdou na letenky do Texasu a výdaje spojené s vyšetřením, což zahrnuje i pobyt v nemocnici, nebo poblíž nemocnice.

Tenhle boj s touhle zákeřnou nemocí nechci vzdát. Musím se tedy vydat do nemocnice do USA, abych zjistil, jaké jsou moje možnosti. Život je opravdu krásná věc, a přitom je tak křehkej. A touha žít je opravdu veliká, aby se člověk mohl ještě zasmát se svou rodinou, manželkou, přáteli. Navíc je mi jen 30 let.

Velkou oporou mi je moje milovaná manželka Linda, která mi pomáhá po všech psychických a fyzických stránkách. Tráví se mnou hodiny v nemocnici na různých vyšetřeních, prohlídkách a vůbec všude, kde to jde. Jsou dny kdy se člověku udělá hodně zle v důsledku špatného tlaku a psychických problémů, které se s nemocí pojí. Jsem tedy Lindě neuvěřitelně vděčný, že mi je na blízku, kdybych třeba omdlel. A jelikož její angličtina je výborná, tak mi pomáhá vyřizovat všechny e-maily a podklady do nemocnice v USA a na mé cestě tam bude také po mém boku.

Svůj boj určitě nikdy nevzdám, a pokud je šance na záchranu, chtěl bych se jí chopit. Prosím, pomozte mi se na kliniku v USA dostat.

Jako každý člověk bych se rád samozřejmě uzdravil, nicméně má další obří motivace na uzdravení je i to, že jsem čerstvě v manželství a chtěl bych se svou milovanou manželkou mít děti, které bychom si tolik přáli!

Prosím, buďte u toho se mnou a pomozte mi!

Sbírku již podpořilo 18 dárců

„Veľa šťastia “
1 081 Kč — Katarína před 4 měsíci

1 221 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Přeji uzdravení. “
373 Kč — Dana před 5 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

250 000 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Marti držte se 😘“
777 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

„Dokud je naděje ,má to smysl 🍀🍀🍀“
777 Kč — Ivana Šroubková před 6 měsíci

„Posílám sílu 🙏🍀“
252 Kč — Kačulka před 6 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

„Vytrvej a zvítězíš 👍“
373 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci