Rehabilitace v ADELI pro Lucku

Liberec / Sbírku organizuje Lucie Boučková

{}

Rehabilitace v ADELI pro Lucku

0 %

Vybráno 37 761 Kč z 70 000 Kč
Zbývá -1500 dnů
Sbírka byla ukončena 13. června 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Nebýtlhostejný k okolí a podávat pomocnou ruku. Přesně tím se řídí Luciez Liberce. A to nejen při svém povolání sociální pracovnice, ale i přizačleňování lidí s hendikepem do běžného života. Přitom samotná Lucka sepotýká se zdravotními problémy. Narodila se s dětskou mozkovou obrnou alevostrannou hemiparézou. Aby mohla dále pomáhat ostatním, potřebuje intenzivněrehabilitovat.

Lucka užv minulosti podstoupila rehabilitace v centru Adeliv Piešťanech, které jejímu zdravotnímu stavu velmi pomohly. Vášpříspěvek pomůže dofinancovat další rehabilitační pobyt v tomto zařízení.

Milí dárci...

Přála bych si, aby se zmírnila má spasticita a třes a játak získala větší jistotu v pohybu. Moc se mi líbí intenzivní rehabilitační plán. Zkrátka bychchtěla udělat všechno pro to, abych byla soběstačnější a samostatnější, a to zapodpory výborných terapeutů.

Vím, že všechno stojí peníze a bohužel jich nemám tolik,abych si mohla další pobyt v Adeli dovolit. Pobyt na dva týdny v rozsahu cca 6hodin terapií za den vychází na více než 3 400 EUR. Cílová částka sbírky jedoplatkem, který mi ještě k dalšímu pobytu schází. Ubytování a strava budehrazena z vlastních zdrojů.

Můj příběh

V dětství jsem prodělala dvě achiloplastiky na levé dolníkončetině, operaci povolování úponů levé dolní končetiny a operaci očí. Díkytěmto zákrokům, a hlavně díky péči své rodiny, jsem nyní schopna pracovat jakosociální pracovnice.

V době, kdy jsem tento obor studovala, jsem snažilapomáhat své kamarádce, která po těžké autonehodě zůstala upoutaná na lůžku.Její stav byl zpočátku beznadějný, až pobyt právě v Adeli Piešťany znamenalobrovský zvrat k lepšímu. To bylo poprvé, co jsem se setkala s tímto zařízením.Dodnes se snažím pro kamarádku, která bohužel zůstala na vozíčku,spoluorganizovat finanční sbírky.

Abych mohla dále pomáhat ostatním lidem ve svémzaměstnání, vím, že pobyt v Adeli je pro mě nutností.

Tímto prosím o jakýkoliv finanční příspěvek a děkujivšem, kteří mi tak pomohou zlepšit můj zdravotní stav.

Velmi si Vaší pomoci vážím.

Lucie Boučková

Děkuji

12. 06. 2020

Jste skvělí!! 

Vybráno přes 53% Pobyt v ADELI bude, a to na podzim...🥰 I díky Vám!!!
Moc jsem nevěřila tomu, že se vysbírá i polovina z cílové částky.. Covid - 19 trochu změnil plány nám všem, i mně. Nepřišlo mi vhodné oslovovat potenciální dárce o podporu, již v tak složité době. Nikdo z nás nevěděl, co bude.... Navíc vyběhlo nespočet sbírek na věci daleko potřebnější... :-)

O to víc si, ale Vaši podpory vážím a DĚKUJU!!! ❤️❤️

Pobyt v Adeli

23. 05. 2020

Děkuji Vám všem za podporu! Rehabilitační pobyt mi byl z důvodu aktuální situace s Covid - 19 přesunut na září tohoto roku. Věřím, že vše již bude dobré a nic nebude pobytu bránit. :-)

Velmi si vážím jakékoliv podpory, obzvlášť v této nelehké době.

Sbírku již podpořilo 41 dárců

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

50 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Lucii, díky za lidi jako jste Vy. Hodně zdraví. S láskou.“
300 Kč — Beovela před 4 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety