Přispějte Šimonkovi na terapie

Hradec Kralové / Sbírku organizuje Marta Řezníčková

{}

Přispějte Šimonkovi na terapie

0 %

Vybráno 28 461 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -324 dnů
Sbírka byla ukončena 29. srpna 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Syn Šimonek (21 měsíců) se narodil po velmi komplikovaném porodu. Šimon má od narození problém s příjmem potravy, tekutin a vyprazdňováním. Byl miminko, které již od narození ustavičně křičelo a spalo pouze 3 hodiny denně, zbytek času v kuse křičel. Šimonkovi byla v kojeneckém období nalezena blokáda prvních krčních obratlů. V roce byly potvrzeny další svalovo-kosterní blokády pánve, hrudníku, krku a jazyka.

Šimonek u každého jídla pláče, nevydrží být v klidu, nezvládne se zastavit a sednout si.

Tekutiny téměř nepřijímá, což mu způsobuje velké zácpy. Syn prošel několika odbornými vyšetřeními.

Současnou léčbu, která mu pomáhá a situaci řeší však nehradí zdravotní pojišťovna.

Syn nyní potřebuje speciální rehabilitaci, která není hrazena ze zdravotního pojištění. Za touto léčbou jezdíme vlakem několik desítek kilometrů, což stojí další finance. Dále dojíždíme na senzorickou integraci, bez které se syn nyní neobejde.

Výtěžek sbírky půjde na tolik potřebné terapie pro Šimona.

V současné době jsem téměř vyčerpala rodičovský příspěvek a úspory. Šimonek není handicapovaný, za což jsme neskonale vděční. Na druhou stranu tímto nemáme možnost žádat o příspěvek na péči a nemáme širší rodinu, která by nám pomohla. Již rok nám pomáhá služba ranné péče, které si velmi vážíme, neboť dostáváme užitečné rady a podporu. Finančně ale nejsem schopná synovi nadále dopřávat léčbu, kterou tak zoufale potřebuje. Prosím, pomozte nám a posuňme společně Šimonka o pár krůčků dál.

Děkuji.

Podekovani vsem a aktualni popis

23. 08. 2023

Chtela bych vsem podekovat za pomoc- opravdu vsem.Take dekujeme za prispevek,kdy maly Simonek poslal penizky tomu nasemu.Je to moc mile:-) Od posledni terapie Simonek uz v noci spi,dokaze si lehnout a uklidnit se.Tj.alespon v noci...takze konecne spim uz par hodin i ja jako maminka.Co se tyce piti tak nadale neprijima tekutiny..bohuzel skoro vubec. S tim dalsi potize. Obratila jsem se tedy na nasi nemocnici, kde mi bylo receno, ze pokud budu chtit problem syna resit, tak budu muset opet platit nekolik tisic u pani specialistky na tuto problematiku, kam bychom mohli dojizdet. Syn byl tedy dlouho v blokadach plus negativni pocatecni zazitek s mlekem tj.tekutinou ( bolesti bricha), tak proste nepije.Mame to tedy beh na dlouhou trat, ale verim ze to zvladneme.

Podekovani Janicce Lesne

24. 04. 2023

Chci podekovat Janicce za sdileni sbirky,priblizeni k tematu kiss/kidd syndromu,ktery na zdravem diteti napacha tolik skody a rodice vysili nejen financne,ale i psychicky.Vsem darcum take velmi se Simonkem dekujeme.Stale doufam,ze ho nekdy uvidim jak se s chuti naji,jak vypije za den vice nez 20 ml.Simonek od narozeni pres den vubec nespi,ale doufame,ze zvladne spat alespon na par hodin v noci.

Podekovani za jakoukoliv pomoc,aby Simonek prijimal tekutiny a trochu spal

01. 03. 2023

Chci podekovat za prispevek.Jsme moc radi za cokoliv.Simonek uz se hodne podunul,avsak stale neprijima tekutiny,nezvladne se uklidnit.Stale verime,ze terapie,usili,vydrz vse spravi.


Partneři sbírky 1

Babyneeds

Partnerem sbírky je e–shop babyneeds.cz a jeho zákazníci

Sbírku již podpořilo 31 dárců

100 Kč — Luca před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držte se“
5 000 Kč — Lenka před rokem

250 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať to pomůže. “
2 112 Kč — Jiří před rokem

500 Kč — Martin před rokem

500 Kč — Jarmila před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem