Pomozte rodině babičky, nesvéprávné dcery a vnučky

Lanškroun / Sbírku organizuje Jana Limberková

{}
0 %

Pomozte rodině babičky, nesvéprávné dcery a vnučky

Vybráno 3 728 Kč z 20 000 Kč
Zbývá 48 dnů
19 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 18. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Babičku Janu, její nesvéprávnou dceru i vnučku Nellinku už znáte z předchozí sbírky – tato rodina statečných žen prošla mnoha obtížemi a stále čelí velkým výzvám. Nyní znovu potřebují naši podporu, abychom jim pomohli získat nový sprchový kout, který by usnadnil jejich každodenní život.

Všechno v téhle rodině leží právě na babičce Janě, která na pravém rameni trpí artrózou kloubu. Hned po porodu musela dcera Jany na operaci, neboť neměla průchodnost dvanácterníku do střev. Později se přidaly další zdravotní problémy s kyčlemi – oboustranná koxartróza a vše vyvrcholilo tím, že její první syn zemřel krátce po narození.

Protože byla dcera zbavena svéprávnosti, tak má nyní Jana soudem svěřenou vnučku Nellinku do poručnictví. „Dcera mi však moc pomáhá. S malou si hraje a chodí na procházky, když já dělám věci, které s Nellinkou nemohu – jako například žehlím či umývám okna.“ Svěřuje se babička Jana.

Jak sbírka pomůže?

Nyní, potřebuje rodina naši pomoc. Janině dceři se totiž zhoršuje její zdravotní stav a vyžaduje speciální péči, aby se zabránilo dalšímu zhoršování.

Jeden z doporučených zásahů je instalace sprchového koutu, který by jí umožnil pohodlnější hygienu a snížil riziko úrazů ve vaně.

Výtěžek této sbírky půjde přímo na financování sprchového koutu pro rodinu babičky, nesvéprávné dcery a vnučky. Každý příspěvek, ať už je malý nebo velký, může mít obrovský vliv na jejich životy. Pojďme společně této rodině poskytnout prostředky, které potřebují pro zlepšení jejich každodenního života.

Každý příspěvek se počítá a společně můžeme udělat velký rozdíl v každodenních životech těchto statečných žen. 

Sbírku již podpořilo 4 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Hodně štěstí.“
1 221 Kč — Pavlína Mayrhoferová před 2 týdny

„Hodně sil přeji, holky statečný ❤“
2 000 Kč — Naďa Mirga před 2 týdny

„Hodně štěstí holky...“
255 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny