Pomozte nemocné princezně Victorce. Maminka je na vše sama!

Liberec / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozte nemocné princezně Victorce. Maminka je na vše sama!

0 %

Vybráno 101 034 Kč z 170 000 Kč
Zbývá 73 dnů
Sbírka byla ukončena 30. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Představte si, že se vaše 7měsíční miminko usmívá a hraje si, a najednou se ozve zoufalý pláč – naprosté volání o pomoc. Přiběhnete k postýlce a vidíte, jak se vaše dcerka divně kroutí a nedaří se jí dýchat. V tu chvíli se váš svět zhroutí a vy se ocitáte v děsivé noční můře, ze které se zdá nemožné probudit.

To je bohužel příběh mé Victorky, 7měsíční princezny, která dnes následkem epileptického záchvatu bojuje s těžkým poškozením mozku a ochrnutím levé poloviny těla. Narodila se zdravá a usměvavá, ale osud jí hned na začátku života připravil krutou zkoušku. V 6. měsíci se u ní objevila epilepsie a po těžkém záchvatu upadla do komatu. Lékaři bojovali o její život a po operaci mozku se Victorka zázračně probrala, je to moje malá – velká bojovnice.

Jak sbírka pomůže?

Jsem samoživitelka, která se stará ještě o 2 dcerušky a péče o Victorku je pro mě obrovskou výzvou. Snažím se pro ni udělat maximum, ale sama zvládnu jen málo. 

Výtěžek sbírky mi pomůže s pořízením rehabilitačních pomůcek, rehabilitací, a přístroje na detekci epilepsie, který je pro Victorku životně důležitý.

Victorka je velká bojovnice a já se nevzdávám naděje, že se alespoň částečně zotaví. Bohužel, prognózy lékařů nejsou optimistické a hrozí, že Victorka bude trvale ochrnuta a imobilní. V takovém případě bychom museli zvážit stěhování do bezbariérového bydlení, momentálně se tomu ale ze všech sil snažíme předejít intenzivním cvičením. Bohužel, ne vše, co Victorky stav vyžaduje, je hrazeno z pojištění.

Proto se obracím na vás s prosbou o pomoc. Vaše dary nám pomohou dát Victorce šanci na co nejkvalitnější život a zajistit jí péči, kterou potřebuje.

Každý dar se počítá a pomůže Victorce na její cestě za plnohodnotnějším životem!


Sbírku již podpořilo 209 dárců

„Snad bude tomu malému andílkovi jenom lépe.“
1 000 Kč — Majk před 2 hodinami

100 Kč — Anonymní dárce před 4 hodinami

500 Kč — Anonymní dárce před 7 hodinami

200 Kč — Anonymní dárce před 7 hodinami

„Držíme pěsti❤️“
500 Kč — Dáša Říhová před 7 hodinami

200 Kč — Anonymní dárce před 8 hodinami

200 Kč — Anonymní dárce před 9 hodinami

373 Kč — Anonymní dárce před 9 hodinami

500 Kč — Anonymní dárce před 9 hodinami

252 Kč — Anonymní dárce před 11 hodinami