Pomozte nám s distribucí humanitární pomoci na Ukrajinu

Praha / Sbírku organizuje Jakub Čepl

{}
0 %

Pomozte nám s distribucí humanitární pomoci na Ukrajinu

Vybráno 1 271 Kč z 250 000 Kč
Zbývá 47 dnů
1 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 17. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsme parta Čechů a Ukrajinců – běženců, naprosto obyčejných lidí, která pomáhá na Ukrajině. Nejsme žádná velká firma. Pomáháme přímo a sami, potřebným lidem, co jsme poznali na Ukrajině. Známe jejich osudy a jejich kompletní příběhy.

Když začala válka, začal jsem jezdit na Ukrajinu pomáhat jako zdravotník. Setkal jsem se s ukrajinskými děvčaty, co jsou v Česku jako uprchlice. Dali jsme síly dohromady a začali pomáhat dle našich možností. Pracují se mnou v Česku.

Jezdíme z vlastních zdrojů pomáhat na Ukrajinu ve svém volném čase.

Za tu dobu, co jezdíme, jsme zvládli poznat velkou část Ukrajiny. Na Ukrajině jsme strávili přes několik měsíců. Naše cesty byli např Kyjev, Dněpro, Užhorod. Spolupracujeme i s jinými Čechy na pomoci, kterým jsme sehnali i zdravotnický materiál a na Ukrajinu jsme již dovezli mnoho tun zdravotnického materiálu. Proškolili jsme v rámci první pomoci spoustu vojáků, hasičů, a mnoho dalších lidí. Jezdíme s vlastní sanitkou a vybavením.

Pomáháme dávat zdravotní péči, kde je potřeba a spoustu dalších věcí.

Jak sbírka pomůže?

Sbírka je určena na naši další činnost: úhrady nákladů na cestu a nákupu potřebného zdravotního materiálu vojákům, se kterými spolupracujeme na přímo. Možnosti pořízení sanitky pro naše Ukrajinské kolegy a rozšíření naší pomoci na Ukrajině. Chtěli bychom spojit síly s tamními kolegy a zrealizovat rehabilitační prostory pro potřebné, dát jim šanci zlepšit péči o potřebné.

Prosím, podpořte nás v naší činnosti.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

50 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Drzime palce.“
1 221 Kč — AZ-Medica Educa před týdnem