Pomozte mamince, která je sama na péči o Karolínku s epilepsií

Praha / Sbírku organizuje Zuzana Machalová

{}

Pomozte mamince, která je sama na péči o Karolínku s epilepsií

0 %

Vybráno 48 935 Kč z 140 000 Kč
Zbývá 75 dnů
Sbírka byla ukončena 02. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem samoživitelka s 3letou dcerou, která má od svých 6 měsíců diagnostikovanou epilepsii.

Mimo všech obtíží s tímto onemocněním spojených se potýkáme i s tím, že právě z důvodů epilepsie ji do běžné školky nevezmou, neboť paní učitelky nemají kapacity pozorovat dceru, zda na ni náhodou nejde epileptický záchvat.

Proto na 1 dopoledne v týdnu dochází do tzv soukromého klubíku/školky, kde je ve třídě max 5 dětí a paní učitelka může dceři věnovat pozornost, a také je školka cca 10 min od domu jízdy autem, tudíž můžu hned přijet v případě, že by na ní šel záchvat.

Tato školka se platí a stojí 3100,- měsíčně (1 dopoledne v týdnu).

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte mi, aby dcerka mohla docházet do této školky alespoň 2-3 dopoledne a já mohla od září pracovat více než pár hodin z domu.

Zároveň cílová částka sbírky pokryje i stravné a kroužek angličtiny na rok, stejně jako příspěvek na lázně, které dcera díky jejímu stavu potřebuje.

Bohužel, na plný úvazek se do práce vrátit nemohu, jak dcerka roste, tak se jí upravuje dávka léků a kdo zažil malé dítě s epilepsií, tak ví, že je to časovaná bomba. Než dcerce nasadili správnou léčbu, tak jsme byly několikrát hospitalizovány a jednou jsme strávily i celý 1 měsíc na JIP. Několikrát ji museli dávat kyslík a jízdy RZS jsem přestala počítat, bylo to mockrát.

Jsem závislá na příspěvku od státu a samozřejmě šetřím kde se dá, potraviny kupuji jen ve slevě a doslova žijeme z různých zbytkových bedýnek a tašek, ale společně s bydlením, palivem do auta, úhradou speciální stravy a léků mi navíc už nezbývá.

Budu vám moc vděčná za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.

Partneři sbírky 1

2934

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2934. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 83 dárců

„Přeji mnoho zdraví a štěstí.“
2 500 Kč — Anonymní dárce včera

„❤️❤️❤️❤️❤️“
1 221 Kč — Milan Novak před 2 dny

„QR platby 9.4.-15.4.2024“
1 300 Kč — QR platby před 2 dny

500 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Držím palce, ať s dcerkou vše zvládnete.“
777 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

2 112 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

100 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Honza z Jičína před týdnem

777 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem