Pomozte mamince, která je sama na péči o Karolínku s epilepsií

Praha / Organizer: Zuzana Machalová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozte mamince, která je sama na péči o Karolínku s epilepsií

Amount raised 42 637 Kč of 140 000 Kč goal
Left 80 days
30 % z původního cíle
The campaign has ended 02. July 2024

Help by sharing

Jsem samoživitelka s 3letou dcerou, která má od svých 6 měsíců diagnostikovanou epilepsii.

Mimo všech obtíží s tímto onemocněním spojených se potýkáme i s tím, že právě z důvodů epilepsie ji do běžné školky nevezmou, neboť paní učitelky nemají kapacity pozorovat dceru, zda na ni náhodou nejde epileptický záchvat.

Proto na 1 dopoledne v týdnu dochází do tzv soukromého klubíku/školky, kde je ve třídě max 5 dětí a paní učitelka může dceři věnovat pozornost, a také je školka cca 10 min od domu jízdy autem, tudíž můžu hned přijet v případě, že by na ní šel záchvat.

Tato školka se platí a stojí 3100,- měsíčně (1 dopoledne v týdnu).

Jak sbírka pomůže?

Prosím, pomozte mi, aby dcerka mohla docházet do této školky alespoň 2-3 dopoledne a já mohla od září pracovat více než pár hodin z domu.

Zároveň cílová částka sbírky pokryje i stravné a kroužek angličtiny na rok, stejně jako příspěvek na lázně, které dcera díky jejímu stavu potřebuje.

Bohužel, na plný úvazek se do práce vrátit nemohu, jak dcerka roste, tak se jí upravuje dávka léků a kdo zažil malé dítě s epilepsií, tak ví, že je to časovaná bomba. Než dcerce nasadili správnou léčbu, tak jsme byly několikrát hospitalizovány a jednou jsme strávily i celý 1 měsíc na JIP. Několikrát ji museli dávat kyslík a jízdy RZS jsem přestala počítat, bylo to mockrát.

Jsem závislá na příspěvku od státu a samozřejmě šetřím kde se dá, potraviny kupuji jen ve slevě a doslova žijeme z různých zbytkových bedýnek a tašek, ale společně s bydlením, palivem do auta, úhradou speciální stravy a léků mi navíc už nezbývá.

Budu vám moc vděčná za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.

Patrons 1

2934

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2934. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

78 donations

2 112 Kč — Anonymous donor 1 day ago

100 Kč — Anonymous donor 1 day ago

252 Kč — Honza z Jičína 1 day ago

777 Kč — Anonymous donor 3 days ago

252 Kč — Anonymous donor 3 days ago

252 Kč — Anonymous donor 3 days ago

150 Kč — Anonymous donor 3 days ago

252 Kč — Anonymous donor 3 days ago

373 Kč — Jan Dvořák 3 days ago

373 Kč — Anonymous donor 3 days ago