Pomozme Péťovi s autismem navštěvovat speciální školu

Liberec / Sbírku organizuje Kateřina Hrabarová

{}

Pomozme Péťovi s autismem navštěvovat speciální školu

0 %

Vybráno 36 000 Kč z 36 000 Kč
Zbývá -22 dnů
Sbírka byla ukončena 31. ledna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den jmenuji se Kateřina a jsem maminkou 7letého Péti, na jeho péči jsem bohužel úplně sama.

Péťa má autismus, těžkou mentální retardaci a hyperaktivitu. Kvůli jeho zdravotnímu stavu musíme každý den dojíždět do školy do Jedličkova ústavu 19 km.

Moje auto je bohužel teď nepojízdné, potřebuje udělat spojku a nové čelní sklo, oprava vyjde přibližně na 36.000 Kč a to bohužel nemám a vzhledem k tomu, že jsem samoživitelka a moje příjmy nejsou vysoké, nemám šanci takovou částku ušetřit. Momentálně tedy nemám jak malého vozit do školy a k lékařům. Malému je 7 let, nemluví, jen opakuje některá slova, ještě neřekl ani slovo mami.

Péťa musí nosit pleny na cesty a někdy i běžně během dne, neumí si říct co potřebuje, neumí říct když ho něco bolí, musí být 24hod na očích. Z tohoto důvodu nemůže chodit do běžné školy, musí chodit do školy, kde jsou na podobnou péči specializovaní.


Dále s námi žije nejstarší syn Filip (18let), je ve 3. ročníku na učilišti v Liberci. Je to opravdu moc náročné, jen za cesty s dětmi do školy potřebuji utratím tisíce za měsíc. Ještě mám 3. syna s ADHD, o kterého pečuje jeho otec.


Jak sbírka Pomůže?

Peníze ze sbírky bych využila na opravu auta, které je pro nás zásadní. Bez auta bohužel v malé vesnici nemůžu fungovat a dojíždět s Péťou do školy, kterou potřebuje.


Všem moc děkuji!

Sbírku již podpořilo 58 dárců

„S-GARAGE“
2 706 Kč — Stanislav Kašpar před měsícem

„(S)“
933 Kč — Pavel K. před měsícem

252 Kč — Josef Šíma (S) před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Drzte se!“
100 Kč — Luca před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Převod ze sbírek Společně za snem Dominiky! Vyšleme jí na mistrovství světa., Maminka s nemocným synkem jsou na to sami. Hoďme záchranné lano!“
1 573 Kč — znesnáze21 před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci