Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Varnsdorf / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

0 %

Vybráno 18 982 Kč z 18 000 Kč
Zbývá -241 dnů
Sbírka byla ukončena 19. října 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Má dcerka Markéta bojuje s vážnými zdravotními problémy. V téhle chvíli nejvíce potřebujeme skládací invalidní vozík, který nám umožní lépe se dopravit na lékařské kontroly. Momentálně nemám dostatek peněz, abych jí ho mohla pořídit, protože veškeré finance musím vydat na léky a hygienické pomůcky pro Markétu.

Markéta má Rettův syndrom, autismus, vrozenou srdeční vadu, těžkou mentální retardaci a epilepsii. Její stav vyžaduje speciální péči, a právě skládací invalidní vozík by nám výrazně pomohl.

Je pro mě velmi obtížné ušetřit na tuto důležitou zdravotní pomůcku, kterou bych jí usnadnila život a umožnila nám méně stresující cesty do nemocnice.

Proč právě skládací invalidní vozík?

Markétě se nyní bohužel její zdravotní stav zhoršil, a potřebuje, abychom jí mohli zajistit potřebnou péči, která s sebou nese časté návštěvy lékařů. Nevlastníme automobil a v místě, kde bydlíme je prakticky nulová hromadná doprava. Potřebujeme tedy vozík, který dokážu rychle složit a nemusím vézt zpět, a pak v nemocnici shánět jiný.

Kromě vozíku je pro nás nutné pořídit i bederní pás, abychom mohli Markétku bezpečně připoutat.

Výtěžek sbírky půjde na skládací invalidní vozík a další důležité zdravotní pomůcky.

Nemáme auto, takže nám pomáhá taxikář, ale zvláště při dlouhých cestách, nás to finančně velmi zatěžuje. Musíme se často dostat do nemocnice, a tak na taxi šetříme, kde se jen dá a na nový vozík nezbývá.

Děkuji za pochopení a jakoukoli pomoc. Vaše příspěvky budou mít obrovský vliv na život mé dcery a nám poskytnou naději na lepší zítřky.

S láskou,

Markétina maminka

Velký dík všem dárcům!

24. 10. 2023

Děkují všem dárcům a dárkyím za takovou velkou podporu mé postižené dcery a nadaci znesnáze21. Děkuji moc všem, co nás podpořili.

Sbírku již podpořilo 6 dárců

17 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně štěstí 🍀“
252 Kč — Eva před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

253 Kč — Macek před rokem

200 Kč — Pelíšek před rokem