Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Varnsdorf / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Vybráno 18 982 Kč z 18 000 Kč
Zbývá 18 dnů
105 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 19. října 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Má dcerka Markéta bojuje s vážnými zdravotními problémy. V téhle chvíli nejvíce potřebujeme skládací invalidní vozík, který nám umožní lépe se dopravit na lékařské kontroly. Momentálně nemám dostatek peněz, abych jí ho mohla pořídit, protože veškeré finance musím vydat na léky a hygienické pomůcky pro Markétu.

Markéta má Rettův syndrom, autismus, vrozenou srdeční vadu, těžkou mentální retardaci a epilepsii. Její stav vyžaduje speciální péči, a právě skládací invalidní vozík by nám výrazně pomohl.

Je pro mě velmi obtížné ušetřit na tuto důležitou zdravotní pomůcku, kterou bych jí usnadnila život a umožnila nám méně stresující cesty do nemocnice.

Proč právě skládací invalidní vozík?

Markétě se nyní bohužel její zdravotní stav zhoršil, a potřebuje, abychom jí mohli zajistit potřebnou péči, která s sebou nese časté návštěvy lékařů. Nevlastníme automobil a v místě, kde bydlíme je prakticky nulová hromadná doprava. Potřebujeme tedy vozík, který dokážu rychle složit a nemusím vézt zpět, a pak v nemocnici shánět jiný.

Kromě vozíku je pro nás nutné pořídit i bederní pás, abychom mohli Markétku bezpečně připoutat.

Výtěžek sbírky půjde na skládací invalidní vozík a další důležité zdravotní pomůcky.

Nemáme auto, takže nám pomáhá taxikář, ale zvláště při dlouhých cestách, nás to finančně velmi zatěžuje. Musíme se často dostat do nemocnice, a tak na taxi šetříme, kde se jen dá a na nový vozík nezbývá.

Děkuji za pochopení a jakoukoli pomoc. Vaše příspěvky budou mít obrovský vliv na život mé dcery a nám poskytnou naději na lepší zítřky.

S láskou,

Markétina maminka

Sbírku již podpořilo 6 dárců

17 000 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Hodně štěstí 🍀“
252 Kč — Eva před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

253 Kč — Macek před 2 měsíci

200 Kč — Pelíšek před 2 měsíci