Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Varnsdorf / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Amount raised 18 982 Kč of 18 000 Kč goal
Left -221 days
105 % z původního cíle
The campaign has ended 19. October 2023

Help by sharing

Má dcerka Markéta bojuje s vážnými zdravotními problémy a potřebujeme skládací invalidní vozík, který nám umožní lépe se dopravit na lékařské kontroly. Momentálně nemám dostatek peněz, abychom si jej mohli pořídit, protože veškeré finance musím věnovat na léky a hygienické pomůcky pro Markétu.

Markéta má Rettův syndrom, autismus, vrozenou srdeční vadu, těžkou mentální retardaci a epilepsii. Její stav vyžaduje speciální péči, a právě skládací invalidní vozík by nám výrazně pomohl.

Je pro mě velmi obtížné ušetřit na tuto důležitou zdravotní pomůcku, kterou bych jí usnadnila život a umožnila nám méně stresující cesty do nemocnice.

Proč právě skládací invalidní vozík?

Markétě se nyní bohužel její zdravotní stav zhoršil, a potřebuje, abychom jí mohli zajistit potřebnou péči, která s sebou nese časté návštěvy lékařů. Nevlastníme automobil a v místě, kde bydlíme je prakticky nulová hromadná doprava. Potřebujeme tedy vozík, který dokážu rychle složit a nemusím vézt zpět, a pak v nemocnici shánět jiný.

Kromě vozíku je pro nás nutné pořídit i bederní pás, abychom mohli Markétku bezpečně připoutat.

Výtěžek sbírky půjde na skládací invalidní vozík a další důležité zdravotní pomůcky.

Nemáme auto, takže nám pomáhá taxikář, ale zvláště při dlouhých cestách, nás to finančně velmi zatěžuje. Musíme se často dostat do nemocnice, a tak na taxi šetříme, kde se jen dá a na nový vozík nezbývá.

Děkuji za pochopení a jakoukoli pomoc. Vaše příspěvky budou mít obrovský vliv na život mé dcery a nám poskytnou naději na lepší zítřky.

S láskou,

Markétina maminka


Velký dík všem dárcům!

24. 10. 2023

Děkují všem dárcům a dárkyím za takovou velkou podporu mé postižené dcery a nadaci znesnáze21. Děkuji moc všem, co nás podpořili.

6 donations

17 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodně štěstí 🍀”
252 Kč — Eva 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

253 Kč — Macek 1 year ago

200 Kč — Pelíšek 1 year ago