Pomozme mamince Editě se znovu postavit na nohy

Valašské Meziříčí / Sbírku organizuje Edita Kneblová

{}
0 %

Pomozme mamince Editě se znovu postavit na nohy

Vybráno 20 602 Kč z 20 000 Kč
Zbývají 3 dny
103 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 04. října 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Edita a jsem máma dvou holčiček – Marianny a Ester. Od února 22 jsem byla zaměstnaná na HPP, ale bohužel se mi v srpnu téhož roku stal úraz páteře a musela jsem být dlouho v nemocnici, následně jsem nosila korzet, abych mohla chodit.

Na to mi navázaly ještě rehabilitace a v důsledku této mé dlouhé rekonvalescence jsem v květnu 2023 o zaměstnání přišla.

Od června jsem proto na úřadu práce, během mé pracovní neschopnosti se mi nahromadily dluhy, které se snažím splácet ­– jsem v insolvenci. Léto je velmi zatěžující, jelikož nefunguje na plno škola ani školka, a tak nemám hlídání a nedaří se mi proto teď bohužel sehnat práci.

Jsem již zoufalá, v peněžence mám poslední drobné, dcerka má zítra narozeniny a já ji nemohou koupit ani malou sladkost.

Jak sbírka pomůže?

Vždy jsem pracovala, a i jako samoživitelka fungovala bez dávek a sociálních příspěvků, do tísně jsem se dostala až s úrazem a pracovní neschopností. Bohužel teď mám jen podporu a dávky, a po zaplacení všech výdajů nám téměř již na měsíc nezbývá.

Proto vás moc prosím ještě jednou o finanční podporu, která nám zhmotní základní potřeby: jídlo, oblečení, nebo vybavení pro dcery ­– půjdou za měsíc do školy a absolutně nevím, jak to vše zvládneme. Nový školní rok s sebou nese spoustu dalších výdajů.

Já pevně věřím, že už další měsíc budu mít zase aktivně zaměstnání, tak jako tomu bylo vždy i dříve. A vše zase znovu zvládneme svépomocí. 

Prosím vás o pomoc v tomto přechodném období, zase svitne na lepší časy a já se o nás tři postarám sama. Moc všem děkuji.

Sbírka je spuštěna s doporučením sociálního pracovníka SAS:

Klientka spolupracuje dobře, dcera Ester se ve škole dál rozvíjí a Marianna je připravená na zápis do 1. třídy. Maminka dětí si hledá práci a splácí insolvenci.

Poděkování

24. 09. 2023

Strašně moc bych chtěla za sebe i své dvě holky všem moc poděkovat❤️ věřím že nám to moc pomůže do nového začátku. Moc všem děkujeme ❤️

Sbírku již podpořilo 15 dárců

5 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

373 Kč — Anonymní dárce před týdnem

253 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Hodně zdraví 🙏🏻“
777 Kč — Natalia E. před 2 týdny

750 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Držíme palce, bude to ještě dlouhá a náročná cesta než holky vyrostou, ale zvládnete to. Vhodná práce bude základ. Dopadne to dobře -:).“
9 000 Kč — Manželé Kučerovi před 2 týdny

306 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny