Pomozme mamince Editě se znovu postavit na nohy

Valašské Meziříčí / Organizer: Edita Kneblová zc.manzes@atide.avolbenk

{}
0 %

Pomozme mamince Editě se znovu postavit na nohy

Amount raised 20 864 Kč of 20 000 Kč goal
Left -63 days
104 % z původního cíle
The campaign has ended 04. October 2023

Help by sharing

Jmenuji se Edita a jsem máma dvou dětí, od února 22 jsem byla zaměstnaná na HPP, ale bohužel se mi v srpnu téhož roku stal úraz páteře a musela jsem být dlouho v nemocnici, následně jsem nosila korzet, abych mohla chodit.

Na to mi navázaly ještě rehabilitace a v důsledku této mé dlouhé rekonvalescence jsem v květnu 2023 o zaměstnání přišla.

Od června jsem proto na úřadu práce, během mé pracovní neschopnosti se mi nahromadily dluhy, které se snažím splácet ­– jsem v insolvenci. Léto je velmi zatěžující, jelikož nefunguje na plno škola ani školka, a tak nemám hlídání a nedaří se mi proto teď bohužel sehnat práci.

Jsem již zoufalá, v peněžence mám poslední drobné, dcerka má zítra narozeniny a já ji nemohou koupit ani malou sladkost.


Jak sbírka pomůže?

Vždy jsem pracovala, a i jako samoživitelka fungovala bez dávek a sociálních příspěvků, do tísně jsem se dostala až s úrazem a pracovní neschopností. Bohužel teď mám jen podporu a dávky, a po zaplacení všech výdajů nám téměř již na měsíc nezbývá.

Proto vás moc prosím ještě jednou o finanční podporu, která nám zhmotní základní potřeby: jídlo, oblečení, nebo vybavení pro dcery ­– půjdou za měsíc do školy a absolutně nevím, jak to vše zvládneme. Nový školní rok s sebou nese spoustu dalších výdajů.

Já pevně věřím, že už další měsíc budu mít zase aktivně zaměstnání, tak jako tomu bylo vždy i dříve. A vše zase znovu zvládneme svépomocí. 

Prosím vás o pomoc v tomto přechodném období, zase svitne na lepší časy a já se o nás tři postarám sama. Moc všem děkuji.

Poděkování

24. 09. 2023

Strašně moc bych chtěla za sebe i své dvě holky všem moc poděkovat❤️ věřím že nám to moc pomůže do nového začátku. Moc všem děkujeme ❤️

16 donations

262 Kč — Anonymní dárce 2 months ago

5 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

373 Kč — Anonymous donor 2 months ago

252 Kč — Anonymous donor 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

373 Kč — Anonymous donor 3 months ago

253 Kč — Anonymní dárce 3 months ago

“Hodně zdraví 🙏🏻”
777 Kč — Natalia E. 3 months ago

750 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Držíme palce, bude to ještě dlouhá a náročná cesta než holky vyrostou, ale zvládnete to. Vhodná práce bude základ. Dopadne to dobře -:).”
9 000 Kč — Manželé Kučerovi 3 months ago