Pomozme Kristýnce na nohy

Šumperk, Radomilov / Sbírku organizuje Michal Dvořák zc.manzes@4nilesiM

{}
0 %

Pomozme Kristýnce na nohy

Vybráno 500 Kč z 300 000 Kč
Zbývá 84 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 24. února 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Kristýnka, je stále se usmívající 22letá slečna, která díky své dobrosrdečné povaze a věčnému úsměvu vždy zářila jako slunce na obloze, a vnášela lidem do života překrásnou energii.

Odmalička ráda sportovala, plavala, běhala, jezdila na koních a zbožňovala motokros, nejen jako divák, ale také jako aktivní jezdec, což se jí stalo v červenci tohoto roku osudným. Dva dny po oslavě svých narozenin, měla Kristýnka nehodu. Na křehké tělo Kristýnky spadla motorka a nehoda si vyžádala zlomeniny obratlů, při niž ji úlomky částečně poranily míchu. Operace trvala dlouhých sedm hodin. I přes všechno úsilí lékařů je Kristýnka od nehody ochrnutá od pasu dolů a nikdo z rodiny či přátel nemůžeme stále uvěřit, že se něco takového mohlo stát.

Vhodná léčba, která nabízí šanci k tomu, aby se Kristýnka znovu postavila na vlastní nohy je intenzivní neurorehabilitace na soukromé klinice, které bohužel zdravotní pojišťovna nehradí a je velmi nákladná.

Celá tato situace je bolestnější o fakt, že maminka Kristýnky se chvíli před nehodou ocitla v tíživé životní situaci, prochází rozchodem v partnerském životě a spolu s nejmladším synem (9let) jedním ze čtyř sourozenců Kristýnky se musí vystěhovat z bytu partnera a hledají nový domov.

Prosím pomozte Kristýnce k naději, že se jednou zase rozeběhne, ale také ulehčeme mamince Kristýnky zvládnout ten těžký čas, kdy kromě shánění pomoci a finančních prostředků pro svou dceru na rehabilitace, čelí těžké životní zkoušce a hledá nový domov, kde by mohli znovu začít žít.

Děkujeme!

Sbírku již podpořilo 1 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před týdnem

Další běžící sbírky

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme
57 %

Od trhovců nakoupíme, dětem a seniorům nadělíme

Štědromocná sbírka pro pečující
31 %

Štědromocná sbírka pro pečující

Kmenové buňky pro Davču
45 %

Kmenové buňky pro Davču