Pomozme Kristině rozvážet pomoc i nadále

Praha 4 / Sbírku organizuje Miroslava Kudláčková

{}

Pomozme Kristině rozvážet pomoc i nadále

0 %

Vybráno 17 000 Kč z 295 000 Kč
Zbývá -476 dnů
Sbírka byla ukončena 07. února 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Kristina je člověk se srdcem na pravém místě – dobrovolně, pomáhá s logistikou potravinové a další materiální pomoci lidem ve svém okolí. Tuto pomoc sama rozváží svým velmi opotřebeným osobním automobilem, a i benzín hradí naprosto sama.

Nyní ale hrozí, že Kristýny auto nebude brzy pojízdné, a to by pro spoustu lidí v okolí Nuslí, kterým pomoc z církevních charit vozí, znamenalo to nejhorší.

My jsme Kristiny přátelé, kteří zajistili dobrozdání těch, kterým pomáhá, nebo pro které pomoc distribuuje, aby mohla být tato sbírka spuštěna.

Pojďme se společně za Kristinu postavit, poděkovat jí a říct jí, že to, co dělá, dává smysl. Ulehčeme tentokrát alespoň jednou my Kristině a pořiďme jí vhodný automobil, který jí pomůže být tu pro ty nejpotřebnější i nadále.

„Mamka shání a distribuuje pomoc, co si pomatuji. Když jsem byl ještě malý, tak mi vkládala věci na rozvoz do kočárku. Pak jsem trochu povyrostl, tak jsem jí zase pomáhal nosit IKEA tašky.

V mém pokojíčku byly odjakživa hory věcí, které jsme třídili, a pak veškeré oblečení prala, sušila a skládala, aby to nedávala lidem špinavé. Někdy ani nebylo poznat, kde mám postel.“ - směje se Kristiny syn.

Když umřel Kristinin taťka a ona zdědila 20let staré auto Škoda Fábia, tak začala pomáhat ještě ve větším. Dnes dosluhuje i toto auto, především i díky těžkému nákladu, který pomáhá tolika lidem. Nenaložte ale auto až po okraj, když víte, že všechna ta pomoc je tak žádaná, a tak se někdy stane, že Kristina vozí v autě i náklad 300 Kg. To je ale přesně způsob, jak Kristina žije a uvažuje, a proto jí musíme společně pomoct!

Výtěžek sbírky půjde na mírně ojetou Škodu Fábii Combi s rokem výroby 2020-2021.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tuzemskou značku, tak na něj existuje široká síť servisů.

Pojďte do toho s námi a pořiďme Kristině tolik potřebný nástroj pro její nekončící dobrotu, která přináší jiskřičky do života tolika pohnutých osudů.

Děkujeme.

Díky Vám všem !!!

10. 02. 2023

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem, kteří mi přispěli sbírkou na auto, hlavně nadaci znesnaze21, že mi umožnila sbírku uskutečnit, skvělé M.Kudlackove ,že vše zařídila, dámám Evičce, Janičce, děvčata s úctou moc děkuji, Kristina Holá 

Sbírku již podpořilo 20 dárců

250 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Děkujeme že pomáháte“
500 Kč — Kohakovi a Filkovi před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Od Martiny Buhrové z divadla.“
777 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Dobrý den paní Kristino, děkujeme za pomoc ostatním. A přejeme Vám a rodině pohodové Vánoce a všechno nejlepší do celého nového roku. “
252 Kč — Veronika a Michal před rokem

„Děkuji, že pomáháte :)“
100 Kč — Renata Krákorová před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem

„S díky za vaši práci, Eva“
777 Kč — Eva Mlezivová před 2 lety