Pomozme Kristině rozvážet pomoc i nadále

Praha 4 / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Kristině rozvážet pomoc i nadále

Amount raised 16 750 Kč of 295 000 Kč goal
Today is the last day
6 % z původního cíle
The campaign has ended 07. February 2023

Help by sharing

Kristýna je člověk se srdcem na pravém místě – dobrovolně, pomáhá s logistikou potravinové a další materiální pomoci lidem ve svém okolí. Tuto pomoc sama rozváží svým velmi opotřebeným osobním automobilem, a i benzín hradí naprosto sama.

Nyní ale hrozí, že Kristýny auto nebude brzy pojízdné, a to by pro spoustu lidí v okolí Nuslí, kterým pomoc z církevních charit vozí, znamenalo to nejhorší.

My jsme Kristýny přátelé, kteří zajistili dobrozdání těch, kterým pomáhá, nebo pro které pomoc distribuuje, aby mohla být tato sbírka spuštěna.

Pojďme se společně za Kristýnu postavit, poděkovat jí a říct jí, že to, co dělá, dává smysl. Ulehčeme tentokrát alespoň jednou my Kristýně a pořiďme jí vhodný automobil, který jí pomůže být tu pro ty nejpotřebnější i nadále.

„Mamka shání a distribuuje pomoc, co si pomatuji. Když jsem byl ještě malý, tak mi vkládala věci na rozvoz do kočárku. Pak jsem trochu povyrostl, tak jsem jí zase pomáhal nosit IKEA tašky.

V mém pokojíčku byly odjakživa hory věcí, které jsme třídili, a pak veškeré oblečení prala, sušila a skládala, aby to nedávala lidem špinavé. Někdy ani nebylo poznat, kde mám postel.“ - směje se Kristýny syn.

Když umřel Kristýny děda a ona zdědila 20let staré auto Škoda Fábia, tak začala pomáhat ještě ve větším. Dnes dosluhuje i toto auto, především i díky těžkému nákladu, který pomáhá tolika lidem. Nenaložte ale auto až po okraj, když víte, že všechna ta pomoc je tak žádaná, a tak se někdy stane, že Kristýna vozí v autě i náklad 300 Kg. To je ale přesně způsob, jak Kristýny žije a uvažuje, a proto jí musíme společně pomoct!

Výtěžek sbírky půjde na mírně ojetou Škodu Fábii Combi s rokem výroby 2020-2021.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tuzemskou značku, tak na něj existuje široká síť servisů.

Pojďte do toho s námi a pořiďme Kristýně tolik potřebný nástroj pro její nekončící dobrotu, která přináší jiskřičky do života tolika pohnutých osudů.

Děkujeme.

19 donations

“Děkujeme že pomáháte”
500 Kč — Kohakovi a Filkovi 2 weeks ago

373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Od Martiny Buhrové z divadla.”
777 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“Dobrý den paní Kristino, děkujeme za pomoc ostatním. A přejeme Vám a rodině pohodové Vánoce a všechno nejlepší do celého nového roku. ”
252 Kč — Veronika a Michal 2 months ago

“Děkuji, že pomáháte :)”
100 Kč — Renata Krákorová 2 months ago

777 Kč — Anonymous donor 2 months ago

2 112 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“S díky za vaši práci, Eva”
777 Kč — Eva Mlezivová 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago