Pomocná ruka pro Lucii s 5 dětmi

Valašské Meziříčí / Sbírku organizuje Lucie Pechová

{}

Pomocná ruka pro Lucii s 5 dětmi

0 %

Vybráno 8 500 Kč z 35 000 Kč
Zbývá -647 dnů
Sbírka byla ukončena 20. srpna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Samoživitelka Lucie vychovává 5 dětí. Nejstarší Kristián je 17letý, chodí do učiliště, prostřední Shelly, Sebastian a Justin navštěvují základní školu.

S nejmladším Kevinem je Lucie doma na rodičovském příspěvku. 4letý Kevin trpí hyperaktivní poruchou chování, nenastoupil proto do mateřské školy, protože na školku ještě není připravený a Lucie se mu věnuje doma. Všechny své děti se snaží vychovát k pracovitosti a samostatnosti, a tak i přes vyčerpávající péči o Kevina i ostatní děti, ještě chodí na 4 hodiny denně uklízet do soukromé firmy.

Každý měsíc vyjdeme jen velmi obtížně, a tak když nám zvedli nájem a zároveň se zvýšily ceny energií, tak jsme se dostali do naprosto patové situace a nevycházíme.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky bude použit na úhradu části dlužné částky za energie. Splátkový kalendář paní Lucii dají až po uhrazení určité částky.

Prosím vás o pomoc, abychom s dětmi nemuseli skončit v azylovém domě, nebo ještě hůř, rozděleně. Má rodina mi bohužel nepomůže a vy jste tak naše poslední naděje.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

2 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

3 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety