Pomoc pro Zuzku, která přišla tragicky o manžela

Ostrava / Sbírku organizuje Helena Straňavová Machytková

{}

Pomoc pro Zuzku, která přišla tragicky o manžela

0 %

Vybráno 30 613 Kč z 40 000 Kč
Zbývá -1253 dnů
Sbírka byla ukončena 08. ledna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Milí dárci, chtěla bych společně s Vámi podpořit svou kamarádku Zuzku. Na konci října postihla její rodinu velká tragédie. Při autonehodě zemřel její manžel a 3 další lidé. Zuzka je velmi nemocná, navštěvuje IKEM, trpí celiakií, má těžkou cukrovku.

V této nelehké době ji bohužel opustil její dlouholetý partner a manžel Petr. Spolu vychovali Petrovu dceru a další dvě děti v pěstounské péči. Všechny děti jsou už dospělé a se Zuzkou nežijí.

Ze dne na den přišla nejen o manžela, ale také o příjem. Na vše je teď sama, bez prostředků pouze s částečným invalidním důchodem a sem tam malou brigádkou, kterou tak tak zvládá se svým zdravotním stavem.

Zuzku znám již 10 let a neznám víc obětavého a laskavého člověka. Nyní jí zůstali pouze dva pejsci a dvě kočky, o které se stará.

Bydlí v pronajatém bytě s vysokým nájmem, do toho potřebuje jídlo pro sebe a své chlupaté mazlíčky. Rodina i přátelé pomohli co to šlo, ale je to málo. Úřady mají na vše až 90 dní a zatím nedostala ani korunu.

Proto prosím veškeré dobré lidi o pomoc, Zuzka je člověk s velkým srdcem a velmi bych jí přála, aby alespoň existenční hledisko řešit nemusela. Výtěžek pomůže uhradit nájemné na další 3 měsíce. Moc děkuji za Vaši vstřícnost, sdílení a případné přispění, děkuji!

 

Velké poděkování

10. 01. 2021

Ráda bych všem dárcům velmi pěkně poděkovala, vybralo se spoustu peněz a snad Zuzce pomůžou překlenout tuto nelehkou dobu. Ještě jednou velké díky všem hodným a laskavým lidem.

Sbírku již podpořilo 48 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Zuzi aspoň trošku snad pomůžu,drž se...“
200 Kč — Linda před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně sil a z jen štěstí v novém roce “
1 500 Kč — Jana BeskydHill před 3 lety

„Hodně síly a vytrvalosti🐶“
200 Kč — Jája před 3 lety

1 800 Kč — Polárky * před 3 lety

„Přeji mnoho sil a energie, klidné dny za přispění laskavých Andělů okolo Vás...“
1 000 Kč — Karla Záhorová před 3 lety