Pomoc pro samoživitelku Stáňu s nemocnou maminkou a 3 dětmi

Pardubice / Sbírku organizuje Stanislava Lukašíková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro samoživitelku Stáňu s nemocnou maminkou a 3 dětmi

Vybráno 2 054 Kč z 31 200 Kč
Zbývá 38 dnů
7 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 13. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Bohužel, jednoho dne mi zavolali z nemocnice kvůli mamince ty nejhorší zprávy: rakovina slinivky, která už se rozjela i do uzlin. Jmenuji se Stáňa a jsem maminka 3 krásných zdravých dětí: Jakuba (2,5 roku), Ondřeje (8 let) a Sáry (14 let).

Nikdy jsem nepotřebovala pomoc, vždy jsem se snažila pracovat a o své děti samostatně pečovat. Rozhodně jsem nechtěla druhé zatěžovat svými problémy.

Těžké časy

Snažím se mámu podporovat, jak jen to umím. Ale začíná to již být nad moje síly, především psychicky. Pořád doufám v nějaký zázrak, rodina je pro mě vším.

Dostala jsem se ale nyní do situace, kdy mi nestačí ani příjem z brigády. Majitel nám zvedl nájem bytu na 23 tisíc, proto jsem si vyřídila příspěvek na bydlení, kde mi tedy i s mateřskou schválili 25 tisíc. Platím ještě jesličky 3 500 Kč, abych mohla chodit na brigádu jako pomocná síla v kuchyni.

Bojím se, že se mi všechno rozpadne, jak domeček z karet, když maminku ztratím. 

Jak sbírka pomůže?

Platím mamince nutridrinky a závoz obědů až domů, aby měla dobrou stravu. Je to již nyní ale nad moje finanční možnosti. Velmi by nám ulehčilo v téhle situaci mít na jeden měsíc nájmu a dvou měsíců jesliček, abych se mohla zase sebrat a být mamince co nejvíce na blízku a uhradit jí vše, co bude její zdravotní stav vyžadovat. Vím, že jakmile to půjde, zase se vypracuju, jsem moc vděčná za tuhle příležitost a pomoc.

Nedokážu si život bez maminky představit, proto si vážím každé vyjádřené podpory.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před týdnem

777 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Nevzdávejte se a držte se! Držím palce, ať vše vyjde!“
500 Kč — Jakub Zajíček před 3 týdny