Pomoc pro rodinu Dominiky při tragické ztrátě partnera a tatínka

Olomouc / Sbírku organizuje Lucie Machylová

{}

Pomoc pro rodinu Dominiky při tragické ztrátě partnera a tatínka

0 %

Vybráno 484 605 Kč z 300 000 Kč
Zbývá -1185 dnů
Sbírka byla ukončena 16. dubna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

7.1.2021 zasáhla do života mé sestry Dominiky tragická událost. Její partner a otec tříleté holčičky měl těžký úraz a při několikahodinové operaci svůj boj o život bohužel prohrál. Zemřel 3 dny před svými 38. narozeninami. Byl to milující partner a otec plný snů a plánů do budoucnosti. Nic z toho už je ale nečeká.

Ráda bych sestře pomohla v této nelehké situaci, protože kromě toho, že přišla o milovanou osobu a tatínka jejich malé dcerky Lili, přišla také o živitele rodiny. Sama to ale nedokážu.

Sestra je na rodičovské dovolené a bez úspor. Další sociální dávky se budou vyřizovat. Bydlí v nájmu v bytovém domě. Nutné náklady jsou třikrát vyšší než samotný rodičovský příspěvek. Ani v nutných nákladech však stále není strava, ošacení a další běžné měsíční náklady.

Vybraná částka pomůže sestře v klidu truchlit a pomalu se s dcerou připravit na další životní etapu, která je nyní čeká. Vaše příspěvky jim budou pomáhat po dobu 1 roku se splácením nájmu, energií, školky, pojištění a telekomunikačních služeb. Pokud se podaří vybrat celá částka, pořídí si vhodné ojeté auto.

Pomůžete sestře a malé Lilince společně se mnou? Společně to zvládneme.

 

 

PODĚKOVÁNÍ

20. 04. 2021

Tak jako všechno jednou končí, skončila i tato sbírky. Během 3 měsíců se podařilo nejen dosáhnout cíle, ale navíc ho i překonat a to jen díky Vám. Díky Vašim 1789 příspěvkům do sbírky na pomoc mé sestře a neteři, které tragicky přišly o tu nejdůležitější osobu. Žádné peníze jim ho už nevrátí. Přesto jim velkou měrou pomohou zvládnout situaci, do které se po této ztrátě dostaly.

Peníze budou použity na úhradu měsíčních výloh spojené s úhradou nájmu, energií, telekomunikačních služeb, školkovného a stravy ve školce, nákup ojetého automobilu, úhradu plateb spojených s automobilem a jeho provozem (pneumatiky, povinné ručení, pohonné hmoty, případné opravy) a mimořádných plateb spojených s neteří (ošacení, úhrada kroužku, výtvarné potřeby a podobně). 


Ještě jednou Vám z celého ♥ srdce ♥ společně s mou sestrou a Lilinkou DĚKUJEME. ♥ ♥ ♥ ♥ 


Slovo závěrem. Nikdy nevíme, kdy se vidíme naposledy, protože neznáme ani dne, ani hodiny. MYSLEME NA TO.
První narozeniny bez tatínka ... a velké poděkování. ♥ ♥ ♥

02. 04. 2021

29.3. oslavila Lilinka své čtvrté narozeniny, které byly poprvé bez tatínka. Jen těžko se člověk ubrání slzám, když Vám malá holčička na oslavě svých narozenin ukazuje tatínka jen na fotografiích. Lilinka i má sestra jsou, ale úžasné holky a perou se s tím nejlépe, jak jen mohou.


Ráda bych poděkovala každému dárci, který se zapojil do sbírky, ve které se nakonec vybrala úžasná částka, která holkám pomůže v jejich těžkých začátcích. Sestře v současné době skončil rodičovský příspěvek. Zároveň se dostala do situace, kdy jsou uzavřené mateřské školy, nemůže stabilně chodit do práce a nemá nárok na ošetřovné. Naštěstí se díky Vaší pomoci nemusí bát, že přijdou o střechu nad hlavou nebo nebudou mít co jíst.

Částka, která se vybrala nad rámec cílové částky bude použita zejména na finanční pomoc s hrazením nutných nákladů po dobu delší než byl původně plánovaný jeden rok a také bude o něco větší rozpočet na pořízení ojetého automobilu. K automobilu bude případně možné uhradit například nové pneumatiky nebo roční povinné ručení.


Moc Vám děkuji za dodání naděje v lepší zítřky. ♥ ♥ ♥

Ze 79% až na dvojnásobek. ♥

22. 02. 2021

Přesně o tolik se zvedla procenta Vaší finanční podpory pro mou sestru a neteř během jediného dne. Velké poděkování patří @stibrovicnikolka za pomoc nejen s propagací sbírky. Všem, kteří tuto výzvu podpořili finančním příspěvkem a často krásnými slovy podpory, které sestra do posledního čte. Pomáháte jí dodat sílu ♥ ke každému dalšímu dni.

Ráda bych poděkovala také mamce za obrovskou pomoc s propagací sbírky.

Další poděkování patří lidem milující Olomouc a podporující její obyvatele.


Všem Vám za ♥ děkuji a posílám alespoň přání lepších dnů v této těžké době.


.
Sbírku již podpořilo 1789 dárců

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

284 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

102 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Milá Dominiko, soucitím s Vámi v těžké životní situaci. Je to těžká ztráta, avšak nadále máte smysl života - Vaši dceru. Přeji Vám hodně sil kvůli Vám oběma! “
777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Michal Šagát před 3 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„❤️“
200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety