Pomoc pro Olinku: do školy zvesela!

Vítkov / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}
0 %

Pomoc pro Olinku: do školy zvesela!

Vybráno 8 784 Kč z 8 500 Kč
Zbývá -24 dnů
103 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. srpna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Dobrý den, jsem pěstounka 10leté dcerky Olinky. Naše finanční situace je vzhledem k vysokému nájmu napjatá, platíme nájem včetně služeb 23 000,- Kč v bytě 1+1. Proto nám nevycházejí finance na další potřebné věci pro Olinku. Dcera Olinka se dobře učí, ráda si čte, ale je uzavřená, a proto nemá moc kamarádů. Nejraději je sama doma v knížkách. Vzhledem k malému prostoru, bych jí chtěla dopřát mít svůj koutek, kousek svého místečka, kde by mohla číst a psát úkoly a nemusela psát úkoly u kuchyňského stolu.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na psací stůl s židlí, komodu, na oblečení, knihovnu a knížky. Ráda bych Olince také pořídila pořádný batoh do školy s pevnými zády.

Olinka je skromná, bystrá holčička, která se dobře učí. Mám ji ve své přímé pěstounské péči od jejích 2 let. V každé volné chvíli kreslí a maluje, což je její velký koníček. Sama také chodí do nízkoprahového zařízení, kde kromě volnočasových aktivit a možnosti doučování se připravuje i na výuku angličtiny do školy.

Pěstounka v pasti

Bohužel, máme každý měsíc problém vyjít, zároveň ale nemáme dostatek finančních prostředků se přestěhovat a ve Vítkově je celkově nedostatek ubytování. Nejsem tak doslova schopná ušetřit ani korunu a nový školní rok nám klepe na dveře a já bych si moc přála, aby ho Olinka mohla prožít se vším, co ke svému studiu potřebuje.

Sbírku již podpořilo 16 dárců

262 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Jsi moc šikovná Olinko, ať se di dále daří :))“
252 Kč — Michaela před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

777 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Hodne stesti :)“
333 Kč — Tomas před měsícem

373 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

1 221 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci