Pomoc pro napadeného tátu tří dětí

Praha / Sbírku organizuje Martin Zoubek

{}
0 %

Pomoc pro napadeného tátu tří dětí

Vybráno 54 011 Kč z 36 000 Kč
Zbývá -860 dnů
150 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 25. května 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Martin a mám v péči své tři syny. Žijeme v pronajatém bytě v Praze. Vedli jsme spokojený život, až do večera 22.3.2021, kdy pro nás nastala osudová změna. Po cestě z nákupu jsem byl nedaleko mého domu brutálně napaden a okraden třemi muži.

Nic jsem nečekal, nestačil se nijak bránit, prakticky hned mě srazili na zem a kopali do hlavy, okradli mě a pak utekli. Jeden hodný pán mi naštěstí přivolal sanitku. 

Následkem napadení byl těžký otřes mozku, několik fraktur různě po obličeji - zlomená čelist, rozdrcená lícní kost a zlomený nos. Musel jsem podstoupit náročnou operaci na oddělení ORL v nemocnici Bulovka. 

Touto nečekanou situací jsme se stali dlužníky dvou nájmů. A to je důvod, proč se obracím na vás s prosbou o pomoc, protože nám hrozí, že o pronájem přijdeme. 

Nechci ani domýšlet, co by se syny jinak dělo. Jejich matka o ně nemá zájem a dokonce dluží výživné za několik let. Z vybraných peněz splatím nájemné, které jsme nemohli uhradit a zaplatím další měsíc. Věřím, že poté už budu moci nastoupit do zaměstnání a vše bude jako dříve.

Případ vyšetřuje kriminální policie, doufám, že agresoři budou dopadeni, aby neublížili nikomu dalšímu.

Mnohokrát děkuji za přečtení těchto řádků a případnou pomoc v nelehké životní situaci.

Martin

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM DÁRCŮM

27. 05. 2021

Milí dárci, chci Vám ještě jednou moc poděkovat za sebe a mé syny z vaši vstřícnost a laskavost. Koho jsem ve vzkazech poznal, poděkoval jsem každému samostatně. Koho neznám nebo zaslal jako anonym, děkuji Vám mnohokrát.

Peněz vše vybralo více, než byla prosba. Ta částka 36.000 Kč mi pokryje dva nájmy. Co se vybralo navíc, mi pomůže ještě s následujícím měsícem, stále nejsem uschopněn. Od příštího týdne již budu běžně v práci, ale očekávám z počátku slabší výkony, takže moc pomůže tato částka, než bude zase vše v normálu. Dále nám ta částka vybraná nad rámec pomůže vše zakoupením pomůcek do škol na příští rok pro kluky atd. Díky Vám všem vše můj život bude vracet do normalu.

MNOHOKRÁT VÁM DĚKUJI!!!!

JEŠTĚ JEDNO PODĚKOVÁNÍ

27. 05. 2021

Ještě budu dovolím poděkovat všem hodným pracovníkům platformy ZNESNAZE, především pak paní Jolaně Burešové, se kterou jsme společně shromažďovali veškeré dokumenty pro možnost spuštění této sbírky...

ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ

27. 05. 2021

DĚKUJI MÉ SKVĚLÉ KAMARÁDCE JARCE MIKULÁŠKOVÉ, KTERÁ MI SBIRKU ZNESNAZE DOPORUČILA A POMOHLA SBÍRKU ZALOŽIT. JE DOKONALÁ, JE JEDNÍM Z NEJHODNĚJŠÍCH LIDÍ NA SVĚTĚ! INTENZIVNĚ NAPŘÍKLAD POMÁHÁ VOZÍČKÁŘŮM. V MINULOSTI JEDNOMU Z NICH TAKE POMOHLA S DŮLEŽITOU SBÍRKOU V TÉTO NADACI.

DEKUJI JARUŠKO! MARTIN

Sbírku již podpořilo 111 dárců

„Brzké uzdravení a drž se. Kdybys něco potřeboval ozvi se.“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

300 Kč — Eduard K. před 2 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Kuk“
200 Kč — Jana Dybo á před 2 lety

„Držím palce Martine!“
778 Kč — Petra před 2 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

126 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Dcera chodí do školy Novoborská. Přeji brzké uzdravení a snad pachatele naleznou co nejdříve. “
373 Kč — Simona před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety