Pomoc pro Honzíčka

Loukovec, Mladoboleslavsko / Sbírku organizuje Petra Hanušová

{}

Pomoc pro Honzíčka

0 %

Vybráno 21 924 Kč z 200 000 Kč
Zbývá -1334 dnů
Sbírka byla ukončena 30. června 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

 Šestiletý Honzíček Hanuš z Mladoboleslavska trpí těžkou formou epilepsie. Jeho vývoj se téměř zastavil. Nehraje si, nesleduje ani nefixuje očičkama, nesedí a neleze, nedrží hlavičku... Je odkázán na pomoc druhé osoby po dobu 24 hodin denně.

Prognóza budoucího vývoje je značně nejistá, můžou ji však zlepšit pravidelné rehabilitace a další terapie, jako jsou speciální lázeňské pobyty,rehabilitace v bazénu, canisterapie či hipoterapie.

Letos v lednu Honzík absolvoval již třetí intenzivní neurorehabilitaci na Klinice Axon v Praze. Zde Honzík cvičil v tzv. kosmickém oblečku TheraSuit a udělalzatím největší pokrok. Začíná sám sedět a lépe drží hlavičku.

Rodina by chtěla s pomocí dárců zajistit další 3 intenzivnírehabilitace, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 60 až 70 tisíc korun.

Honzíkova cesta

Honzíkse narodil s vrozenou vývojovou vadou pravé ruky, kde má pouze dva prsty, a to palec a prsteníček. Když bylo chlapečkovi půl roku, lékaři mu diagnostikovali opoždění psychomotorického vývoje. Objevily se také první epileptické záchvaty a následně bylo zjištěno závažné epileptické onemocnění tzv. Westův syndrom.

Díky rehabilitacím se Honzíkova životní cesta mění malými krůčky k lepšímu. Pokaždé terapii v Axonu je vidět pokrok. Pro zlepšení vývoje podnikajírodiče i další léčebné procesy. Chlapec absolvoval několik lázeňských pobytů vLázních Klimkovice, Adeli Medical Center na Slovensku a Sarema Liberec.

DĚKUJEME!

 

Nová sbírka pro Honzíčka!

01. 08. 2023

Milí dárci, Honzíček vyrostl jako z vody! A pod záštitou NF Marka Koštíře má u nás novou sbírku, aby jeho život byl co nejvíce důstojný a spokojený. Honzíček má neuvěřitelné štěstí, že má úžasné pečující rodiče a milovanou rodinu kolem sebe. Ale i jeho rodina má štěstí, že má jeho. Je to totiž usměvavý a snaživý chlapec.

Podpořit další jejich společnou cestu můžete zde!

https://www.znesnaze21.cz/sbirka/podporme-honzika-s-westovym-syndromem

Podívejte se také na video, kde svůj příběh rodina otevírá:

https://www.youtube.com/watch?v=heK6pxyb4Q4

Opatrujte se a děkujeme, že vás Honzíček má <3

Poděkování

14. 07. 2020

Moc děkujeme všem, kdo se do sbírky Pomoc pro Honzíčka zapojili. Velice si Vaší pomoci vážíme. Honzík bude moc za tyto peníze absolvovat  na přelomu září a říjen 14 denní rehabilitační léčbu na Neurorehabilitační klinice Axon v Praze.

Věříme, že rehabilitace posune Honzíčka zase o kousíček dál v jeho cestě.

Rodiče Petra a Jan Hanušovi

Sbírku již podpořilo 30 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

80 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Držte se,bojujte a nepřestávejte doufat!“
500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety