Pomoc pro Honzíčka

Loukovec, Mladoboleslavsko / Sbírku organizuje Petra Hanušová

{}
0 %

Pomoc pro Honzíčka

Vybráno 21 924 Kč z 200 000 Kč
Zbývá -1002 dnů
11 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 30. června 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

 Šestiletý Honzíček Hanuš z Mladoboleslavska trpí těžkou formou epilepsie. Jeho vývoj se téměř zastavil. Nehraje si, nesleduje ani nefixuje očičkama, nesedí a neleze, nedrží hlavičku... Je odkázán na pomoc druhé osoby po dobu 24 hodin denně.

Prognóza budoucího vývoje je značně nejistá, můžou ji však zlepšit pravidelné rehabilitace a další terapie, jako jsou speciální lázeňské pobyty,rehabilitace v bazénu, canisterapie či hipoterapie.

Letos v lednu Honzík absolvoval již třetí intenzivní neurorehabilitaci na Klinice Axon v Praze. Zde Honzík cvičil v tzv. kosmickém oblečku TheraSuit a udělalzatím největší pokrok. Začíná sám sedět a lépe drží hlavičku.

Rodina by chtěla s pomocí dárců zajistit další 3 intenzivnírehabilitace, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 60 až 70 tisíc korun.

Honzíkova cesta

Honzíkse narodil s vrozenou vývojovou vadou pravé ruky, kde má pouze dva prsty, a to palec a prsteníček. Když bylo chlapečkovi půl roku, lékaři mu diagnostikovali opoždění psychomotorického vývoje. Objevily se také první epileptické záchvaty a následně bylo zjištěno závažné epileptické onemocnění tzv. Westův syndrom.

Díky rehabilitacím se Honzíkova životní cesta mění malými krůčky k lepšímu. Pokaždé terapii v Axonu je vidět pokrok. Pro zlepšení vývoje podnikajírodiče i další léčebné procesy. Chlapec absolvoval několik lázeňských pobytů vLázních Klimkovice, Adeli Medical Center na Slovensku a Sarema Liberec.

DĚKUJEME!

 

Poděkování

14. 07. 2020

Moc děkujeme všem, kdo se do sbírky Pomoc pro Honzíčka zapojili. Velice si Vaší pomoci vážíme. Honzík bude moc za tyto peníze absolvovat  na přelomu září a říjen 14 denní rehabilitační léčbu na Neurorehabilitační klinice Axon v Praze.

Věříme, že rehabilitace posune Honzíčka zase o kousíček dál v jeho cestě.

Rodiče Petra a Jan Hanušovi

Sbírku již podpořilo 30 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

80 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držte se,bojujte a nepřestávejte doufat!“
500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety