Pojďme znovu podpořit Emičku po transplantaci!

Hodonín / Sbírku organizuje Mgr. Naděžda Vašková

Pojďme znovu podpořit Emičku po transplantaci!

0 %

Vybráno 51 004 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -265 dnů
Sbírka byla ukončena 25. září 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem adoptivní maminka 4leté holčičky Emilly a někteří z vás náš příběh již znáte.

Emičce loni na podzim zjistili, že ji selhala kostní dřeň a nám se z minuty na minutu změnil život.  

Musela jsem přestat chodit do práce, ve které jsem právě začínala a trávit spoustu času v nemocnici s Emičkou, kterou čekala transplantace kostní dřeně.  

Transplantace proběhla v listopadu, od té doby jezdíme každý týden do nemocnice na kontroly a stále to nemáme stoprocentně vyhráno. Emičce se nová dřeň stále nepřihojila zcela a stále jí hrozí retransplantace, přestože má za sebou již i dávku dárcovských lymfocitů.  

Je velmi odvážná a statečná, zvládá to často lépe než já.  

Nicméně – Emička je osvojená holčička, osvojila jsem si ji sama, a tudíž můj příjem byl ten jediný. Tím, že jsem ve zkušební době nastoupila na ošetřovné a pracovní neschopnost, smlouva mi nebude prodloužena, ale hlavně – příjem klesl pouze na nemocenské dávky. Založila jsme si sbírku zde na znesnáze, abych zvládla platit aspoň nájem a zůstávalo nám něco víc na jídlo a léky. Nedokážu si představit, jak by to s námi dopadlo, nebýt obří solidarity vás všech právě zde. Nyní nám ale osud opět nepřál, a tak mi nezbývá nic jiného než se na vás obrátit znovu.

Jak pomůže tato sbírka? 

Bohužel, po cestě na kontrolu nám v půlce cesty přestalo naráz jet auto. 

Přijela odtahová služba, auto odtáhli do servisu a zjistili jsme, že oprava nás bude stát minimálně 35 000 - 50 000 Kč, což je částka, kterou v současné chvíli nemám šanci zaplatit.  

Auto ale potřebujeme kvůli kontrolám, kvůli tomu, kdyby cokoliv a potřebovali jsme hned nutně do Brna.  

Jízdy sanitkou malá nezvládá a nyní v těch horkách jí to nedělá vůbec dobře, protože sanitky jsou často bez klimatizace a odlepuje se jí z horka přelepení katetru, což je pro ni nebezpečné z důvodu rizika infekce.

Celkově se jí v sanitce dělá špatně a navíc tím, že je v potransplantačním režimu, musí celou cestu absolvovat v roušce. 

Chtěla bych vás touto cestou poprosit o pomoc se zaplacením opravy auta, je pro nás v současné chvíli opravdu nezbytné a životně důležité. Na nové auto nemám a bez něj být nemůžeme. 

Budeme vám s Emičkou neskonale vděčné, když nám pomůžete alespoň malou částkou! Všechno je lepší, než nic a ta bezmoc je opravdu zoufalá! 

Děkujeme. 

Dosáhli jsme 100%!!

10. 08. 2023

Moc MOC MOC děkujeme všem dárcům za příspěvek k tomu, abychom se mohli bezpečně dopravovat do nemocnice.

V současné chvíli jsme dosáhli 100%, ale necháváme sbírku dále běžet - vše, co bude vybráno navíc, využijeme na zimní pneumatiky, popřípadě další potřebné věci, spojené s autem.

Člověk by nevěřil, jak může být auto nepostradatelné - pro nás v současné chvíli je to jeden z největších kamarádů, který nás veze nejen do nemocnice, ale i mimo byt, mimo nemocnici, do světa, který můžeme pozorovat a poznávat hlavně díky autu.

MHD totiž vzhledem k transplantaci a imunitě a potransplantačnímu režimu, nemáme dovoleno. Stejně jako velké kolektivy dětí, obchodní centra, koupaliště..


OPRAVDU SI TOHO VELMI VÁŽÍME, DĚKUJEME A PŘEJEME VŠEM DÁRCŮM HLAVNĚ Z D R A V Í!

Emička s maminkou :)

:) PŘEKONALI JSME POLOVINU

02. 07. 2023

Prekonali jsme polovinu!!!

Vsem vam moc děkujeme!!!

A p. KARLOVI, KTERÝ JE TAKE PO TRANSPLANTACI, PREJEME, AT JSOU VYSLEDKY VZDY UZ JEN DOBRE🩷

Dekujeme

26. 06. 2023

Chteli bychom s Emickou všem darcum moc poděkovat... Clovek by neveril, jak se v minute dokaze zmenit zivot a jak z poklidneho zivota, kdy mate vseho dostatek a nic vam nechybí, se stane obdobi, kdy vaše dite bojuje o život a vy do toho resite to, abyste meli vse zaplacene...

Diky drivejsi sbírce mame šanci na zaplaceni najmu, na nizkobakterialni stravu, kterou Emicka ma, i na to, abychom zaplatili leky.. Ale kdyz se stane neco necekaneho, jako je rozbite auto chvili po tom, kdy jste ho nechavali opravit za poslední penizky, ktere jste meli bokem, a rozbije se natolik, ze potřebuje opravit cely motor, jste v pasti..

Nemam uz kam sahat.. A proto prosím a dekuji za pomoc vam!

Sbírku již podpořilo 88 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„přeji vše nej, nej, nej“
252 Kč — HANKA Z BERLÍNA před rokem

„Snad pomuze :)“
4 080 Kč — Anonymní dárce před rokem

255 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Modlím se za vás.“
373 Kč — Tereza před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně zdraví pro malou. “
1 000 Kč — Valentová před rokem

155 Kč — Anonymní dárce před rokem