Podpořme onkologicky nemocné děti

Plzeň / Sbírku organizuje Dortem proti rakovině z.s.

0 %

Podpořme onkologicky nemocné děti

Vybráno 1 806 Kč z 599 000 Kč
Zbývá 214 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Jirka Zahradník a před 2 roky jsem založil projekt a spolek Dortem proti rakovině. Hlavním důvodem vzniku tohoto projektu bylo, že sám jsem onkologickým pacientem již 10 let a léčím se s tzv. Grawitzovým tumorem na pravé ledvině s metastázemi, ale tento příběh není o mně.

Během své léčby jsem viděl spousty malých bojovníků a jejich rodin.

Jako otec 2 dětí si nedokážu představit tu bezmoc a další pocity a věci, které ty rodiny musí prožívat. A proto jsem založil náš spolek Dortem proti rakovině a pomáháme dětem nejen v nemocnicích plnit jejich přání.

V současné době jsme se rozhodli pomoci a splnit přání v plzeňské nemocnici na Lochotíně, konkrétně na oddělení dětské hematoonkologie. Kde se nachází 2 pokoje, které jsou jako poslední nezrekonstruované, a tak chceme společně s Vámi toto přání splnit a pokoje zrenovovat.

Pojďme společně pomoci malým onkologicky nemocným pacientům, kteří musí trávit dlouhý čas na nemocničním lůžku.

Jak sbírka pomůže?

Touto sbírkou bychom chtěli pomoci především v plzeňské dětské hematoonkologii, zrekonstruovat 2 pokoje pro tyto malé bojovníky a tím jim vytvořit útulný prostor, který jim alespoň malinko pomůže zpříjemnit pobyt v nemocnici.

Pomůžeme tak hned několika dětem najednou, které jsou díky svému zdravotnímu stavu nucené pobývat jak krátkodobě, tak i dlouhodobě na těchto pokojích. Nemoc některých dětí bohužel nezvrátíme, ale můžeme alespoň zajistit, že budou na útulném, hezkém a barevném pokoji. Podpořme společně onkologické děti, aby mohly přemýšlet pozitivně.

Sbírku již podpořilo 3 dárců

333 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

252 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci