Podpoříme budoucnost ženského hokeje s Fox Vysočina!

Náměšť nad Oslavou / Sbírku organizuje FOX Vysočina

{}

Podpoříme budoucnost ženského hokeje s Fox Vysočina!

0 %

Vybráno 1 885 Kč z 111 132 Kč
Zbývá 44 dnů
Sbírka byla ukončena 10. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Rádi bychom vám představili nově vzniklý ženský hokejový tým FOX VYSOČINA se sídlem v Náměšti nad Oslavou, který je symbolem nejen sportovního nadšení, ale také posunu ve vnímání ženského hokeje na Vysočině. Naše skupina spojuje mladé hráčky (2015-2008) ledního hokeje z celého regionu. Náš cíl spočívá v podpoře ženského hokeje a v přesvědčení, že led patří i jim.

Společně můžeme budovat prostředí, kde se každá hráčka cítí jako doma.

Zaměřujeme se na celkový rozvoj hokejových dovedností našich hráček během letních sportovních soustředění, ale i během celého roku. Registrujeme již 30 dívek z hokejových klubů po celé Vysočině (Jihlava, Třebíč, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice). I když ve městech často sice převažuje zastoupení chlapců, jsme schopni dát dohromady dívčí tým a vytvořit jim zázemí, které umožňuje ženám hrát s ženami i proti nim.

Jak sbírka pomůže?

Rovnoprávnost v hokeji není jen o přítomnosti žen na ledě, ale také o tom, že vytváříme prostor pro jejich úspěch, sebedůvěru a příležitosti. Chceme, aby naše hráčky dosahovaly nejen svých sportovních cílů, ale také aby se staly vzory pro další generace dívek, které touží po hraní ledního hokeje na Vysočině.

Společně můžeme rozvíjet nejen dovednosti na ledě, ale i sílu a odvahu v každé dívce, která si chce na ledě splnit své sny.

Podpořte prosím náš tým a tím i budoucnost ženského hokeje. Moc děkujeme, sportu zdar!

Partneři sbírky 1

2961

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2961. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 5 dárců

„QR platby ze dne 22.-29.4.2024“
500 Kč — QR platby před měsícem

„Rád bych aby holky sportovaly, hlavně hrály hokej. Přeji holkám ty nejlepší výsledky!!! “
500 Kč — Karel Šmejkal před měsícem

„Přeju hodně štěstí.“
500 Kč — Karel Mrhač před měsícem

252 Kč — Oavlik před měsícem

„První vlaštovka :)“
133 Kč — Dominik Hromádka před měsícem