Podpoříme budoucnost ženského hokeje s Fox Vysočina!

Náměšť nad Oslavou / Organizer: FOX Vysočina zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpoříme budoucnost ženského hokeje s Fox Vysočina!

Amount raised 1 885 Kč of 111 132 Kč goal
Left 53 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 10. July 2024

Help by sharing

Rádi bychom vám představili nově vzniklý ženský hokejový tým FOX VYSOČINA se sídlem v Náměšti nad Oslavou, který je symbolem nejen sportovního nadšení, ale také posunu ve vnímání ženského hokeje na Vysočině. Naše skupina spojuje mladé hráčky (2015-2008) ledního hokeje z celého regionu. Náš cíl spočívá v podpoře ženského hokeje a v přesvědčení, že led patří i jim.

Společně můžeme budovat prostředí, kde se každá hráčka cítí jako doma.

Zaměřujeme se na celkový rozvoj hokejových dovedností našich hráček během letních sportovních soustředění. Registrujeme již 30 dívek z hokejových klubů po celé Vysočině (Jihlava, Třebíč, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice). I když ve městech často sice převažuje zastoupení chlapců, jsme schopni dát dohromady dívčí tým a vytvořit jim zázemí, které umožňuje ženám hrát s ženami i proti nim.

Jak sbírka pomůže?

Rovnoprávnost v hokeji není jen o přítomnosti žen na ledě, ale také o tom, že vytváříme prostor pro jejich úspěch, sebedůvěru a příležitosti. Chceme, aby naše hráčky dosahovaly nejen svých sportovních cílů, ale také aby se staly vzory pro další generace dívek, které touží po hraní ledního hokeje na Vysočině.

Společně můžeme rozvíjet nejen dovednosti na ledě, ale i sílu a odvahu v každé dívce, která si chce na ledě splnit své sny.

Podpořte prosím náš tým a tím i budoucnost ženského hokeje. Moc děkujeme, sportu zdar!

Patrons 1

2961

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2961. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

5 donations

“QR platby ze dne 22.-29.4.2024”
500 Kč — QR platby 3 weeks ago

“Rád bych aby holky sportovaly, hlavně hrály hokej. Přeji holkám ty nejlepší výsledky!!! ”
500 Kč — Karel Šmejkal 1 month ago

“Přeju hodně štěstí.”
500 Kč — Karel Mrhač 1 month ago

252 Kč — Oavlik 1 month ago

“První vlaštovka :)”
133 Kč — Dominik Hromádka 1 month ago