Podpora HC FALCONS SOKOL KARVINÁ

Karviná / Sbírku organizuje Tělocvičná jednota Sokol Karviná, pobočný spolek

Podpora HC FALCONS SOKOL KARVINÁ

0 %

Vybráno 79 305 Kč z 500 000 Kč
Zbývá -994 dnů
Sbírka byla ukončena 26. září 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Pojďme společně podpořit nový hokejový klub HC FALCONS SOKOL KARVINÁ, který přivede na led talenty z řad mužů i žen, juniorů i dospělých.

Přes veškerou snahu vedení je zřejmé, že hokejové dění družstev stojí na rozcestí. Důvodem je nedostatek finančních zdrojů. Situace je tak vážná, že může vést až k zániku mužského a ženského ledního hokeje v Karviné.

Neutěšený stav financování mužského a ženského hokeje je výrazně ovlivněn pandemií. Navíc vzhledem k tomu, že klub svou činnost teprve začíná, není možné také příliš spoléhat na prostředky z veřejných zdrojů (kraj, město), tyto jsou ve hře až mnohem později.

HC FALCONS SOKOL KARVINÁ se přesto nevzdává a na získání potřebných financí průběžně pracuje a pevně věří, že nadcházejí sezónu zvládne i za pomoci této sbírky, v které se uchází o podporu široké veřejnosti z řad obyvatel, podnikajících fyzických i právnických osob v Karviné a okolí, kteří sympatizují s místním hokejem žen a mužů a kterým není lhostejná záchrana tohoto sportu v Karviné.

Věříme, že s vaší pomocí budou moct hokejisté začít a klub bude hrát v soutěžích důstojnou roli.

O hokejovém klubu

HC FALCONS SOKOL KARVINÁ je součástí spolku TJ Sokol Karviná, který je pod vedením starosty Romana Hamruse dlouhodobě stabilním a úspěšným sportovním subjektem zastřešujícím oddíly basketbalu mužů, házené žen a sokolské všestrannosti.

Od dubna 2021 navazuje HC FALCONS SOKOL KARVINÁ na vše zdravé a funkční předchozího Sportovního klubu Karviná, z. s. Hlásí se také k hokejové tradici založené u mužů od roku 1963 hokejovým klubem TJ Baník ČSA Karviná a dále od roku 1992 hokejovým klubem SK Karviná. U žen k tradici založené od roku 1999 hokejovým klubem SK Karviná.

Hokejový klub TJ Baník ČSA Karviná se po dobu své existence pohyboval většinou v druhé nejvyšší hokejové lize mužů a hokejový klub SK Karviná v třetí nejvyšší hokejové lize. U žen je jejich působení v českém hokeji spojeno se získáním dvou mistrovských titulů a šesti umístění na 2. místě v hokejové extralize žen. Družstvo žen se chlubí i 7. místem v Poháru mistrů evropských zemí.

Sbírku již podpořilo 18 dárců

15 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně úspechů !!!“
7 000 Kč — Andrea Golabová před 3 lety

10 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 200 Kč — Radek Dubský před 3 lety

5 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

500 Kč — Sabina Káňová před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držíme palce! Máme rádi hokej :-)!“
5 000 Kč — Rodina Pohlova před 3 lety

„podpora hokejistům a hokejistkám HC Falcons Sokol Karviná“
2 000 Kč — Roman Hamrus, starosta Sokola Karviná před 3 lety

„Držím palce, ať se Vám práce daří. “
5 000 Kč — Petr Krawczyk před 3 lety