Operace pro Megie

České Budějovice / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Operace pro Megie

0 %

Vybráno 25 577 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -874 dnů
Sbírka byla ukončena 21. února 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Iva, jsem maminka samoživitelka 8 leté holčičky Adélky a naší 2 leté a čtyřnohé holčičky Megie. Megie je zachráněná jako štěnátko. Před 2 lety jsme si ji vzali ještě s bývalým přítelem, který nás opustil, a s péčí a náklady mi nyní nijak nepomáhá. Moje dcera Adélka ho vnímala jako tátu a jeho odchod pro ni byl velmi těžký. Naši fenku Megie má jako sestřičku, kterou si vždy přála.

U Megie lékaři zjistili, že má silnou artrózu. Dáváme jí různé léky a má za sebou už operaci jedné nohy. Bohužel ji však čeká další operace nohy, kterou si zranila při pádu, když běžela po rovině pro klacek.

Nemám finanční prostředky na to, abych zaplatila Megie druhou operaci a nemohu ji nechat bez ní. Prosím všechny o pomoc, aby mohla Megie zase běhat. Každá částka může pomoci.

Pracuji jako učitelka v mateřské školce. Adélka je ve 2. třídě. Jsem na placení všeho sama. Mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mi pomáhají, ale operace a náklady na vyléčení Megie jsou příliš vysoké.

Pro mě i Adélku je Megie nepostradatelný člen rodiny. Adélka a Megie jsou nerozlučná dvojka. Spinkají spolu v postýlce, hrají si v pokojíčku, chodí spolu na procházky, Megie na ni čeká každý den před školou a tráví čas stále spolu.

Dcerka Vám také chtěla sama něco říci:

Ahoj Jmenuji se Adélka a je mi 8 let.

Megie má teď velké bolení s nožičkou a čeká ji operace, na kterou nemá moje maminka korunky. Megie je můj nejlepší kamarád. Vždycky jsem chtěla sestřičku nebo bratříčka, ale ty nemám - ale mám Megie. A ona teď potřebuje pomoc. Prosím, pomozte mi.

Děkujeme moc všem za vaši pomoc Iva a Adélka. A taky Megie! 

Sbírku již podpořilo 38 dárců

„Držím palce.“
3 000 Kč — KOMPOZIT PROJEKT před 2 lety

„Hodně štěstí ❤“
500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Máme doma také pejska, někdy jsou to starosti. Ať to vyjde s tou operací.“
777 Kč — Lukáš Růžička před 2 lety

„❤️“
200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Snad penízky pokutou,držíme palce.“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — B+B+K :) před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Od Ríšánka pro Megie“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Paní učitelko nejmilovatější, jsi moc krásná. A chci aby pejska nebolela ta nožička a aby si byl moc statečnej. A si moc krásnej. OK“
1 038 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

200 Kč — Jan Janka před 2 lety