Onkologicky nemocná Gabriela chce svým dětem dát krásné vzpomínky

Praha / Sbírku organizuje Gabriela Berkyová

{}

Onkologicky nemocná Gabriela chce svým dětem dát krásné vzpomínky

0 %

Vybráno 12 500 Kč z 12 000 Kč
Zbývá -668 dnů
Sbírka byla ukončena 26. srpna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Se samoživitelkou Gabrielou se osud opravdu nemazlil. Jako onkologicky nemocná musela uniknout se svými 3 dětmi – 15letým Karlem, 14letým Josefem a 12letou Gizelou od manžela a uchýlit se do azylového domu, protože doma probíhalo domácí násilí.

Když je maminka samoživitelka onkologicky nemocná

Gabriela má zažádáno o invalidní důchod, kvůli své nemoci. Aktivně se i snaží hledat vedlejší práci na DPP, avšak vzhledem k nemoci je pro ni velmi složitá jakákoliv vedlejší aktivita.

Dávky stačí Gabriele akorát na pobyt v domě a nákup základních potravin. Kdykoli to je jen možné, snaží se maminka, aby mohly být její děti aktivní ve sportu.

Vzhledem ke zdravotnímu stavu maminky by si všichni přáli společně strávit nějaký čas a utvořit si krásné rodinné hvzpomínky.

Gabriela má se svými dětmi velmi hezký a intenzivní vztah, pevné vazby a je cítit, že je v rodině hodně lásky. Nedochází na chemoterapie, jelikož jí ubíraly nevolnosti čas, který mohla společně strávit s dětmi. Nejcennější jsou pro ni společně strávené chvíle a okamžiky s dětmi. Pojďme jí tedy umožnit společný rodinný pobyt, na který by jinak rodina nemohla dosáhnout.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

12 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety