Obědy ve školce a šťastné dětství pro Míšu

Lysá nad Labem / Sbírku organizuje Karolína Junová

{}
0 %

Obědy ve školce a šťastné dětství pro Míšu

Vybráno 5 861 Kč z 4 738 Kč
Zbývá -52 dnů
124 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 10. srpna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Mé jméno je Karolína a společně s mým synem Míšou potřebujeme vaši pomoc. Naše rodina bojuje s nepřízní osudu a ocitli jsme se bez podpory blízkých. Denně se snažím bojovat, abych neztratila Míšu a nedopadl stejně jako já, kdy jsem v dětství vyrůstala v dětském domově.

Od září loňského roku navštěvuje Míša školku, což je pro nás velkým přínosem. Má tam spoustu kamarádů a úžasné učitelky. Bohužel, nedávno jsem se ocitla v tíživé finanční situaci poté, co jsem ztratila práci. To se bohužel odrazilo i na platebních povinnostech ve školce, kdy mi vznikl dluh na školkovném.

Můj bývalý přítel mě nedávno vyhodil z bytu. Díky pomoci městské policie a OSPODu jsme byli umístěni na ubytovně, kde nyní žijeme. Situace je obtížná a bojujeme o náš život.

Proto jsem se rozhodla založit sbírku. Potřebujeme finanční prostředky na zaplacení dluhu za školné, abychom zajistili Míšovi návrat do školky od září. Chci, aby mohl být opět mezi svými kamarády a zažívat šťastné dětství a zároveň mi to umožní opět nastoupit do práce.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na školkovné pro Míšu.

S velkou vděčností přijímáme veškerou pomoc od dárců, kteří nám pomohou vytvořit Míšovi lepší budoucnost. Vaše podpora pro nás znamená hodně.

Děkujeme vám.

Poděkování dárcům

18. 08. 2023

Dobrý den. Všem dárcům kteří přispěli mockrát děkujeme. Moc si toho vážíme a Míša díky vám těší do školky za svými kamarády. Věřím že se naše situace zlepší. Ještě jednou děkujeme. Pomáhat má smysl 💓💓💓💓

Poděkování

02. 08. 2023

Dobrý den všem dárcům kteří přispěli a ještě přispějí moc děkujeme. Velice si toho vážíme a Míša má obrovskou radost že půjde v září zpět mezi své kamarády.

Sbírku již podpořilo 7 dárců

„❤️“
3 333 Kč — mk před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

125 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Držím palce “
1 000 Kč — Sylvie Josephine Fischer před 3 měsíci

111 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

15 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci