Obědy ve školce a šťastné dětství pro Míšu

Lysá nad Labem / Organizer: Karolína Junová zc.manzes@352aklukrak

{}
0 %

Obědy ve školce a šťastné dětství pro Míšu

Amount raised 5 861 Kč of 4 738 Kč goal
Left -201 days
124 % z původního cíle
The campaign has ended 10. August 2023

Help by sharing

Mé jméno je Karolína a společně s mým synem Míšou potřebujeme vaši pomoc. Naše rodina bojuje s nepřízní osudu a ocitli jsme se bez podpory blízkých. Denně se snažím bojovat, abych neztratila Míšu a nedopadl stejně jako já, kdy jsem v dětství vyrůstala v dětském domově.

Od září loňského roku navštěvuje Míša školku, což je pro nás velkým přínosem. Má tam spoustu kamarádů a úžasné učitelky. Bohužel, nedávno jsem se ocitla v tíživé finanční situaci poté, co jsem ztratila práci. To se bohužel odrazilo i na platebních povinnostech ve školce, kdy mi vznikl dluh na školkovném.

Můj bývalý přítel mě nedávno vyhodil z bytu. Díky pomoci Městské policie a OSPODu jsme byli umístěni na ubytovně, kde nyní žijeme. Situace je obtížná a bojujeme o náš život.

Proto jsem se rozhodla založit sbírku. Potřebujeme finanční prostředky na zaplacení dluhu za školné, abychom zajistili Míšovi návrat do školky od září. Chci, aby mohl být opět mezi svými kamarády a zažívat šťastné dětství a zároveň mi to umožní opět nastoupit do práce.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na školkovné pro Míšu.

S velkou vděčností přijímáme veškerou pomoc od dárců, kteří nám pomohou vytvořit Míšovi lepší budoucnost. Vaše podpora pro nás znamená hodně.

Děkujeme vám.

Poděkování dárcům

18. 08. 2023

Dobrý den. Všem dárcům kteří přispěli mockrát děkujeme. Moc si toho vážíme a Míša díky vám těší do školky za svými kamarády. Věřím že se naše situace zlepší. Ještě jednou děkujeme. Pomáhat má smysl 💓💓💓💓

Poděkování

02. 08. 2023

Dobrý den všem dárcům kteří přispěli a ještě přispějí moc děkujeme. Velice si toho vážíme a Míša má obrovskou radost že půjde v září zpět mezi své kamarády.

7 donations

“❤️”
3 333 Kč — mk 7 months ago

500 Kč — Anonymous donor 7 months ago

777 Kč — Anonymous donor 7 months ago

125 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Držím palce ”
1 000 Kč — Sylvie Josephine Fischer 8 months ago

111 Kč — Anonymous donor 8 months ago

15 Kč — Anonymous donor 8 months ago