Nemocný Josef může do práce pouze autem, které je nepojízdné

Most / Sbírku organizuje Josef Pösl

{}

Nemocný Josef může do práce pouze autem, které je nepojízdné

0 %

Vybráno 0 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -529 dnů
Sbírka byla ukončena 01. listopadu 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Josef a před 18 lety jsem prodělal těžký pracovní úrazlevou zlomeninu kotníku. Jako by to nestačilo, tak jsem poté utrpěl v jiných zaměstnáních další pracovní úrazy na tento stejný kotník, a tak si s sebou nesu trvalé následky spojené se špatnou hybností této končetiny.

Pobírám invalidní důchod prvního stupně a události se mnou otřásly i po psychické stránce. Ze zdravotních důvodů tedy dělám na zkrácený úvazek a na vrátnici, kam musím autem dojíždět.

Výtěžek sbírky bude použit na opravu auta, které mi vypovědělo službu.

Budu se tak znovu moci dostávat do zaměstnání a vozit nemocnou sestru na kontroly do Prahy a celkově po doktorech.

Protože je s mými příjmy těžké utáhnout samostatnou domácnost, nastěhoval jsem se zpátky k rodičům skrze insolvenci, kde mi chybí ještě doplatit 14 splátek.

Do zaměstnání to mám 15 km od domu a vzhledem k mé zdravotní kondici není možné dojíždět jinak než osobním automobilem.

Miluji rybolov a svou rodinu. Bohužel moje 47letá ségra válčí s roztroušenou sklerózou, tatínek zase bojuje s rakovinu prostaty a metastázami. Navzájem si tedy doma hodně pomáháme.

Autem – Golf 5 plus jsem boural a potřebuji nové díly jako je olejová vana, chladič, komplet spodní plasty pod motorem, přední a zadní tlumiče, stabilizační tyčky, ložiska s náboji, potřebuji po nárazu vyrovnat zadní kolo, elektron.

Předem děkuji za Vaši pomoc.