Nemocný dědeček Ladislav potřebuje kompenzační pomůcky

Brno-Bystrc / Sbírku organizuje Eliška Kamasová

{}
0 %

Nemocný dědeček Ladislav potřebuje kompenzační pomůcky

Vybráno 14 000 Kč z 14 000 Kč
Zbývá -452 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 04. července 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem samoživitelka s 3,5letou dcerkou, také se ale už 2 roky starám o nevlastního otce, o kterého pečuji.

Tátu osud opravdu nešetřil. Je po reoperaci kyčelní endoprotézy po úrazu, dále má chronickou obstrukční plicní nemoc, artrózu a také trpí dnou a dalšími onemocněními.

V současné době je ze zdravotních důvodů upoután na lůžko a plně odkázán na mou pomoc.

Abych mohla o otce pečovat i nadále, je nutné pořízení kompenzačních pomůcek jako: židle do sprchy, pokojového klozetu, madla do sprchy a chodítka.

Tyto pomůcky mi usnadní péči o něj v domácím prostředí. Pojišťovna totiž tento druh kompenzačních pomůcek již bohužel nehradí a já jako samoživitelka nejsem momentálně v situaci, kdy si mohu dovolit je pořídit sama. Příjmy, které mám, nám tak akorát vyjdou na živobytí a nájemné. Za jakoukoliv pomoc budu nesmírně vděčná. Otec zatím není ve starobním důchodu a nárok na zkrácený starobní důchod mu vzniká až v měsíci září letošního roku.

Sociální služby žádné nevyužíváme, o všechno, co se otce týče, se starám já sama. Před mateřskou jsem pracovala se seniory, takže zkušenosti mám bohaté a jsem schopna vše zařídit.

Věřím, že tátovi je nejlépe s námi – s jeho rodinou. Proto jsme se také sestěhovali dohromady, protože původně jsem s dcerou bydlela v 1+1 a nyní má tatínek vlastní pokoj. Budu vám moc vděčná, pokud nám pomůžete, abych o otce mohla v domácím prostředí pečovat i nadále.

Děkuji.

Děkujeme, že jste s námi

30. 05. 2022

Všem dosavadním dárcům, moc děkuji a moc si vážím Vaší pomoci, v této nelehké době pro nás všechny. Momentálně je u nás situace taková, že je děda hospitalizován v nemocnici. Jeho zdravotní stav se opět hodně zhoršil, potvrdili mu rakovinu plic a jater. Jakmile to bude možné, (čekají ho ještě v nejbližší době nějaká další vyšetření) vezmu si ho opět domů a budu o něj do posledních dnů pečovat. Děkuji Vám, že nám pomáháte, abychom takto mohli být jako rodina spolu. 🙏 

Sbírku již podpořilo 16 dárců

1 073 Kč — Martin před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Preji hodne sil! At aspon trosku ulevi.“
777 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Kamca před rokem

„Ať je líp“
300 Kč — Lucie před rokem

2 000 Kč — Martin před rokem

200 Kč — Michaela Machová před rokem

„Držíme palce...“
500 Kč — Lenka před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem