Návrat domů bez bariér pro Tomáše

Vysočina / Sbírku organizuje Tomáš Laštovička

{}

Návrat domů bez bariér pro Tomáše

0 %

Vybráno 130 264 Kč z 150 000 Kč
Zbývá -1027 dnů
Sbírka byla ukončena 03. května 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Tomáš a je mi 23 let. Jsem vyučený kominík a jako kominík jsem i pracoval, moc štěstí mi to však nepřineslo. Při autonehodě jsem si poranil míchu a částečně ochrnul. I když se dokážu postavit na nohy, chodit zvládnu pouze s holemi a na delší vzdálenosti jsem odkázán na vozík.

Abych se mohl vrátit domů, bude potřeba mnoho věcí změnit. Musím bezbariérově upravit koupelnu, vybavit domácnost zábradlím na schodišti, madly a dalšími potřebnými vychytávkami.

Navíc bydlím ve vesnici na Vysočině, kde je velmi členitý terén a přístup k mému rodinnému domu je buď z místní komunikace po dlouhém schodišti, nebo po silnici třetí třídy, která do centra obce vede zatáčkami z prudkého kopce. Vedle této silnice není ani chodník, pouze nezpevněná krajnice.

Prostředky získané z této sbírky bych chtěl použít na úpravy rodinného domku, ve kterém bydlím, na pořízení elektrické tříkolky nebo čtyřkolky pro jednodušší pohyb a k úhradě další nutné rehabilitace.

Elektrické vozítko mi usnadní dostupnost do základních institucí (Obecní úřad, pošta a potraviny) a pohyb po obci jako takové.

Díky rehabilitacím se pomalu vracím k „normálnímu“ životu, čekají mě však ještě další nutné rehabilitace levé ruky a nohou, které pro mě budou po propuštění z rehabilitačního centra nezbytné.

Díky Vám všem, Tomáš

 

 

Poděkování

05. 05. 2021

Chci poděkovat všem, kteří v této nelehké době podpořili moji sbírku na restart do života BEZ BARIER. Děkuji všem dárcům za příspěvek do sbírky a dárcům za věcné dary. Jak jsem uvedl ve svém příběhu prostředky ze sbírky použiju na úhradu madel do koupelny, pořízení pákové baterie k umyvadlu, protiskluzových nášlapů a zábradlí na schodiště, případně na nezbytné léky a čtyřkolku, díky které se budu moci pohybovat po obci a blízkém okolí našeho domu.  Děkuji Tomáš

Partneři sbírky 2

Nadační fond pomoci a Helping Výškové práce, s.r.o.

Patronem této sbírky je firma Helping Výškové práce s.r.o. a násobí příspěvky zlatým řezem.

Karel Janeček a Nadační fond pomoci - NEFINANČNÍ

Patrony této sbírky jsou Karel Janeček a Nadační fond pomoci.

Sbírku již podpořilo 119 dárců

Sbírku již podpořil Nadační fond pomoci a Helping Výškové práce, s.r.o. částkou 21 000 Kč.

Nadační fond pomoci a Helping Výškové práce, s.r.o. každý příspěvek navyšuje poměrem zlatého řezu, až do celkové hodnoty podpory 21 000 Kč.

„Hodně štěstí Tomáši!“
2 112 Kč — Ines před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Petr Step před 3 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Milý Tomáši, již jen hezké věci v životě a hodně sil.“
1 000 Kč — Tomáš před 3 lety

„Ahoj Tomáši, přejeme Ti hodně trpělivosti a odhodlání "na sobě makat", držíme pěsti a věříme, že "to dáš" a Tvé zdraví se výrazně zlepší... “
5 000 Kč — Havelkovi ze Sazomína před 3 lety

2 112 Kč — Stehlíkovi před 3 lety

„Hodně štěstí ...“
200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety