Narozeninové přání: Podpořte pro mě krizové centrum v Jihlavě!

Jihlava / Sbírku organizuje Krizové centrum Jihlava

0 %

Narozeninové přání: Podpořte pro mě krizové centrum v Jihlavě!

Vybráno 3 902 Kč z 10 000 Kč
Zbývá -62 dnů
39 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. července 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Třetí rok po sobě pořádám narozeninovou sbírku pro Krizové centrum v Jihlavě, kde mimo jiné také pracuji. Asi mě budete znát, ale pro ty, se kterými jsem ještě tu čest neměla, mé jméno je Tereza a v centru působím jako terapeut a vedoucí služby.

Letos jsem se k tomuto účelu rozhodla využít darovací portál znesnáze21, s cílem zvýšit šance na úspěch a vybrat co největší možnou částku. Krizové centrum Jihlava poskytuje psychosociální služby lidem v náročných životních situacích.

Od doby covidu eviduje KC Jihlava velký nárůst dětských a dospívajících klientů. Nabízí krizovou intervenci, psychoterapii, poradenství... Veškeré služby jsou pro klienty zdarma.

Tuto pomoc můžeme klientům nabízet jen díky dotacím na sociální službu a díky firemním či drobným dárcům – jako jste vy. :)

Jak narozeninová sbírka pomůže?

Na krizové centrum se obracejí lidé v nejrůznějších náročných životních situacích – při ztrátě někoho blízkého, po nehodách, napadeních, sexuálních útocích, při vztahových problémech, úzkostech, se sebevražednými myšlenkami... Cílem je poskytnout odbornou pomoc těmto lidem v co nejkratším možném termínu, ideálně ihned. Váším příspěkem podpoříte náš chod a umožníte nám dělat tuto práci i nadále.

Loni naší služby využilo 432 lidí. Rozpočet Krizového centra pro letošek není plně zabezpečen, tedy finanční pomoc poputuje na zajištění tohoto rozpočtu.


Sbírku již podpořilo 7 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Krásné narozeniny Terez 😊“
373 Kč — Veronika H. před 4 měsíci

„:* “
777 Kč — Neunka před 4 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

„Všechno nejlepší :)“
446 Kč — Kika před 4 měsíci

777 Kč — Soňa před 4 měsíci

„Krásné narozeniny 😘🎉“
777 Kč — Jana před 4 měsíci