Léky pro nemocnou Lucii v nouzi

České Velenice / Sbírku organizuje Lucie Vyhnálková

{}

Léky pro nemocnou Lucii v nouzi

0 %

Vybráno 12 054 Kč z 12 000 Kč
Zbývá -796 dnů
Sbírka byla ukončena 11. května 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ráda bych touto cestou požádala o pomoc. Není pro mě jednoduché se svěřit, ale již nevím kudy kam. Od 10 let se léčím s psychickými nemocemi: nezpracovaným emočním prožitkem, změnou nálad, paranoiou až sklony k schizofrenii, těžkými úzkostmi a skličujícím strachem i nespavostí. Chci tím říct, že má diagnóza je komplikovaná a hodně mě vyčleňuje ze společnosti, jsem neustále sama.  

Vše odstartovala událost, kdy jsem jako malá viděla paní páchající sebevraždu. Vyskočila z paneláku a na pohled dolů, když dopadla, nikdy nezapomenu.

Nedávno jsem zpozorovala nestandardní fyzické změny, jako velké bolesti hlavy, zhoršení zraku, potřebuji ticho a klid. Po několika vyšetřeních mi lékaři zjistili nádor na mozku. V tu chvíli jsem opět úzkostlivě propadla panice, sebelítosti a strachu, co bude dál. Žila jsem ve společné domácnosti s partnerem a mým synem. Bohužel náš vztah s přítelem nevydržel nápor mého psychického onemocnění a celé situace. Je pro mě těžké se se vším tím vyrovnat.

Jsem v pracovní neschopnosti, odkázaná na sociální dávky. Ještě před nálezem jsem pracovala, a tak jak jsem to v rámci možností zvládala. Tím, že jsem přestala chodit do práce, začaly mé problémy s placením nájmu a běžného nákupu. Nemohu ani finančně podporovat svého syna, což je o to více frustrující.

Další náročnou položkou v mém rozpočtu je spousta léků.

Není pro mě přirozené takto prosit cizí lidi o pomoc, ale zároveň již nevím, co jiného si mám ve své tíživé situaci počít. Děkuji za vyslechnutí a případnou podporu, díky které bych mohla uhradit léky na 3 nadcházející měsíce.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

„Lucko, Bůh tě má rád a neopustí Tě, najdi Ho.“
7 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety