Injekce s vitaminem C pro Vandu

Frýdek-Místek, Návsí / Sbírku organizuje Magdalena Marie Dziadková Turoňová

{}

Injekce s vitaminem C pro Vandu

0 %

Vybráno 33 400 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -726 dnů
Sbírka byla ukončena 19. července 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Vanda je naše skvělá kolegyně, která dlouhodobě pracuje v našem domově pro seniory v Nýdku na plný úvazek jako pracovnice v sociálních službách. Celý svůj život se obětavě věnuje této pomáhající profesi (v domovech pro seniory a v nemocnici). Bohužel její zdraví v srpnu loňského roku vypovědělo službu a nyní přichází čas, kdy Vanda musela zcela přehodnotit svůj život a naučit se přijímat pomoc sama. My ji v tom rádi podpoříme!

Pečovatelka Vanda a její příběh

Od jara 2021 se necítila příliš dobře, nakonec skončila hospitalizována v nemocnici, kde bojovala o život, a kde podstoupila několik vážných zákroků. Výsledkem bylo zjištění nádorového onemocnění trávícího traktu (střeva). Není tajemstvím, že péče se jí dostalo „za pět minut dvanáct“. Díky první sérii vitaminové podpůrné léčby Vanda mohla podstoupit náročnou operaci odstranění nádoru v tlustém střevě a nyní opětovně podstupuje chemoterapii a jsou jí taktéž aplikovány vysoké dávky vitaminu C.

Jak sbírka Vandě pomůže?

Léčba je nyní znovu nastavena na 3 měsíce (tj. 6x chemoterapie, 3x týdně injekce s vitaminem C + další vitaminové doplňky). Rodina Vandy se nyní potýká s velkými výdaji a nedostatkem příjmu s ohledem na fakt, že je Vanda již dlouhodobě v pracovní neschopnosti. Navíc je dalším výdajem v rozpočtu rodiny dojíždění na terapii. Ačkoliv velká opora Vandy – její manžel – pracuje, úspory rychle mizí. Proto znovu potřebují naši pomoc s úhradou nákladné podpůrné léčby, která je pro naši kolegyni klíčovou.

Již jednou se nám podařilo díky dobrosrdečnosti dárců injekce pro Vandu zajistit, a protože předchozí dávky vitaminu C stav Vandy zlepšily, chceme jí umožnit podstoupit je znovu.

Vanda je bojovnice. Léčba pro ni teoreticky může skončit na konci 7/2022.

Moc rádi bychom jí situaci znovu navzdory této náročné době trochu usnadnili. Pojďte do toho s námi a společně ukažme Vandě, že nám na druhých, a tudíž i na jejím zdraví, záleží!

S úctou a vděčností,

Pracovní tým z Domova Nýdek

Sbírku již podpořilo 21 dárců

3 400 Kč — Zaměstnanci Domova Sosna před 2 lety

12 037 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Štěstíčko a zdravíčko přejeme “
1 000 Kč — Katka s Hankou před 2 lety

„Gražyna a Dalibor“
2 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Miroslava Kawuloková před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„❤️“
800 Kč — Kristýna před 2 lety

800 Kč — Romanka ❤️ před 2 lety

„Hodně zdraví Vandi“
1 000 Kč — Grażyna Pawlus před 2 lety