Injekce s vitaminem C pro Vandu

Frýdek-Místek, Návsí / Organizer: Magdalena Marie Dziadková Turoňová zc.manzes@avokdaizd.m

{}
0 %

Injekce s vitaminem C pro Vandu

Amount raised 33 400 Kč of 30 000 Kč goal
Left -673 days
111 % z původního cíle
The campaign has ended 19. July 2022

Help by sharing

Vanda je naše skvělá kolegyně, která dlouhodobě pracuje v našem domově pro seniory v Nýdku na plný úvazek jako pracovnice v sociálních službách. Celý svůj život se obětavě věnuje této pomáhající profesi (v domovech pro seniory a v nemocnici). Bohužel její zdraví v srpnu loňského roku vypovědělo službu a nyní přichází čas, kdy Vanda musela zcela přehodnotit svůj život a naučit se přijímat pomoc sama. My ji v tom rádi podpoříme!

Ošetřovatelka Vanda a její příběh

Od jara 2021 se necítila příliš dobře, nakonec skončila hospitalizována v nemocnici, kde bojovala o život, a kde podstoupila několik vážných zákroků. Výsledkem bylo zjištění nádorového onemocnění trávícího traktu (střeva). Není tajemstvím, že péče se jí dostalo „za pět minut dvanáct“. Díky první sérii vitaminové podpůrné léčby Vanda mohla podstoupit náročnou operaci odstranění nádoru v tlustém střevě a nyní opětovně podstupuje chemoterapii a jsou jí taktéž aplikovány vysoké dávky vitaminu C.

Jak sbírka Vandě pomůže?

Léčba je nyní znovu nastavena na 3 měsíce (tj. 6x chemoterapie, 3x týdně injekce s vitaminem C + další vitaminové doplňky). Rodina Vandy se nyní potýká s velkými výdaji a nedostatkem příjmu s ohledem na fakt, že je Vanda již dlouhodobě v pracovní neschopnosti. Navíc je dalším výdajem v rozpočtu rodiny dojíždění na terapii. Ačkoliv velká opora Vandy – její manžel – pracuje, úspory rychle mizí. Proto znovu potřebují naši pomoc s úhradou nákladné podpůrné léčby, která je pro naši kolegyni klíčovou.

Již jednou se nám podařilo díky dobrosrdečnosti dárců injekce pro Vandu zajistit, a protože předchozí dávky vitaminu C stav Vandy zlepšili, chceme jí umožnit podstoupit je znovu.

Vanda je bojovnice. Léčba pro ni teoreticky může skončit na konci 7/2022.

Moc rádi bychom jí situaci znovu navzdory této náročné době trochu usnadnili. Pojďte do toho s námi a společně ukažme Vandě, že nám na druhých, a tudíž i na jejím zdraví, záleží!

S úctou a vděčností,

Pracovní tým z Domova Nýdek

21 donations

3 400 Kč — Zaměstnanci Domova Sosna 2 years ago

12 037 Kč — Anonymous donor 2 years ago

150 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Štěstíčko a zdravíčko přejeme ”
1 000 Kč — Katka s Hankou 2 years ago

“Gražyna a Dalibor”
2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — Miroslava Kawuloková 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“❤️”
800 Kč — Kristýna 2 years ago

800 Kč — Romanka ❤️ 2 years ago

“Hodně zdraví Vandi”
1 000 Kč — Grażyna Pawlus 2 years ago